Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Yarından İtibaren Başlıyor

Yarından İtibaren Başlıyor

Geçen seneden itibaren tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Koronavirüs ile mücadelede aşılama da tüm hızıyla sürüyor.

 

 

 

 

 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, covid-19 aşılama sayısında diğer ülkelerden önde olduğumuzu yapmış oldukları konuşmalarında belirtmişti.Kategori kategori yapılan aşılamada sınır 25 yaş altına düştü.

 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, covid-19 aşılama sayısında diğer ülkelerden önde olduğumuzu yapmış oldukları konuşmalarında belirtmişti.

 

Son dakika haberine göre de aşılamada yaş sınırı 25’e düştü. Açıklamayı ise Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal ağ hesabından paylaşarak duyurdu.

“Randevu alan gençler, aşı olmayı ertelemiş büyükleri var ise konuşup, randevu için yardımcı olsun” biçiminde paylaşımda bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal ağ hesabından yapmış olduğu paylaşımında şu ifadelere de yer verdi. “İlk randevular yarın. Gençlik salgına karşı harekete geçsin.” dedi.Yarından İtibaren Başlıyor 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.