Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Sinüzit ve Migren Ağrılarına Son

12.10.2021
1.973
Sinüzit ve Migren Ağrılarına Son

10 insandan en az 7’si sinuzit ve migren ağrısı çeker. Bu hastalıkların en büyük sebebi ise günlük yaşamda yaşanılan stresli durumlardır. Alınan ilaçlar ve tıbbi mudahileler fayda etmiyor olabilir ve bu nedenle tedavisi yok olarak düşünebilirsiniz. Ama artık her iki rahatsızlıktanda çok kolay bir biçimde kurtulabilirsiniz.

Sirkeli Su ile Tedavi Yöntemi
Bir bardak suya bir çay kaşığı sirke koyuyorsunuz. Ardından 15 gün boyunca sabah akşam sirkeli suyu burununuzdan içeriye doğru çekiyorsunuz. Uygulama bu kadar basit 15 gün sonunda sınüzit ve migren ağrılarınızdan kurtulduğunuzu sizde göreceksiniz.

Sirkeli Suyun Faydaları
Sirkeli su yalnızca sinüzit ve migren ağrılarına iyi gelmez hemde orta kulak hastalığı, bademcik hastalığı, uyku apnesi, guatr, astım, horlama, geniz akıntısı gibi daha pek çok rahatsızlığı tedavi etmek amaçlı kullanılabilir. Üstelik zahmet isteyen bir şey değil boş zamanlarınızda bunu uygulayabilir ve kendinize zarar vermeden doğal yoldan rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Doğal Yöntemlerle Tedavi
Günümüzde her hastalığımız için doktora gider duruma geldik ve bir sürü ilaç kullanır durumdayız. Verilen ilaçlar rahatsızlığı tedavi etmeye çalışırken olumsuz olarakda başka organlarımıza zarar vermektedir. İlaç tedavisinden önce doğal bitkilerle ve içeceklere kendi rahatsızlığımızı yok edebiliriz. Bunun için ilk önce kendi vücudumuzu tanımamız ve yediğimiz içtiğimiz şeylere nasıl tepki verdiğini bilmemiz gerekiyor. Doğal yöntemler sayesinde hem sağlıklı aynı zamanda daha mutlu bir yaşam geçirebilirsiniz. Çünkü verilen çoğu tıbbi ilaç bünyeyi ağırlaştırmaktadır buda yaşam standartlarımızın düştüğüne işaret etmektedir. Daha kısa bir hayat ve bitmek bilmeyen rahatsılıklar hiç kimse istemez. Bu yüzden doğada yetişen bitkilerden ve sebzelerden olabildiğince yararlanmaya çalışın. Hastalandığınızda ilk işiniz doktora gitmek olmasın. Doğal metotları tercih etmek olsun. Eğer hala geçmiyorsa o zaman bir uzamana danışmanızda fada vardır.Sinüzit ve Migren Ağrılarına Son 1

Yorumlar
  1. veli dedi ki:

    nasıl çekeceğiz burnumuzdan abdest alırken burnumuza su verdiğimiz gibimi