Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Zeytinyağı ve Kuru İncir Kürü ile Gelen Şifa İnciri İkiye Bölüp…

11.10.2021
2.992
Zeytinyağı ve Kuru İncir Kürü ile Gelen Şifa İnciri İkiye Bölüp…

Öksürük ve Astım Hastaları İçin Zeytinyağı ve İncir Mucizesi

Öksürük ve astım hastaları doğal ve saf zeytinyağında bekletilmiş 2 adet kuru inciri sabah öğünlerinden önce tüketilmesi önerilmektedir. Bu şekilde bu kürün en az 6 ay boyunca devam ettirilmesi gerekiyor. Hiç ara vermeden uygulan bu formül astım ve öksürük problemi olanlar için inanılmak bir tedavi yöntemidir. Mutlaka uygulanması öneri edilmektedir.

Yalnızca öksürük ve astım hastaları için değil akciğer hastalıklarında da tavsiye edilen bir formüldür. Zeytinyağı incir mucizesinin bir diğer yararı ise erkeklerde sperm artırıcı etkisinin olmasıdır. Yalnızca erkeklerde değil bu karışımın kadınlarda da doğurganlığı artırıcı etkisi vardır.

İncirin yararları arasında bilindiği gibi mideyi çalıştırması, bağırsakları yumuşatması ve sinir sistemini olumlu etkilemesi bulunur. Bunların dışında incir ağacının dallarındaki süt sayesinde siğillerden de kurtulmanız mümkün..

 

Zeytinyağı İncir Kürü Nasıl Yapılır?
Bu kürün hazırlanışı ve uygulanışı bir hayli kolay. Öncelikle 2 adet inciri 1 gün öncesinden saf zeytinyağının içine koyuyoruz ve 1 gün bekletiyoruz. 1 gün sonrasında incirleri içerisinden çıkarın ve hemen tüketin. Ardından yeni incirlerinizi yediklerinizin yerine koyun ve tekrar 1 gün bekletin.

Bu kürün daha sağlıklı sonuçlar vermesini istiyorsanız muhakkak 6 ay boyunca düzenli bir biçimde uygulamanız gerekiyor. Süre uzun geldiği için bu kür size zor gözükebilir ancak hazırlaması kolay olduğu için kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Bir başka kaynakta incir zeytinyağı mucizesi şu biçimde yer almakta;

Hekimler kanserin incir ile tedavi edilebileceğini öğrenecekler
Kuru inciri yıkadıktan sonra suyunu sızdırın. Kuşbaşı doğrayıp alabildiği kadar kavonoza gerçek doğal zeytin yağı ile birlikte doldurup ağzını kapatın. 3–5 gün beklettikten sonra sabah akşam yiyin. Bu mucize kanser dahi bütün hastalıkların kökünü kurutur, o kadar şifalıdır..Zeytinyağı ve Kuru İncir Kürü ile Gelen Şifa İnciri İkiye Bölüp... 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.