Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Yüz Ve Boyun Bölgesini Gençleştiren Pirinç Süt Bal Karışımı İle Mucize Maske

11.10.2021
858
Yüz Ve Boyun Bölgesini Gençleştiren Pirinç Süt Bal Karışımı İle Mucize Maske

Pirinç cilt için bir hayli iyi bir tonik oluyor. İçeriğinde bulunan inositol adı verilen malzeme kan devinimini çoğaltarak ve cildin umumi sağlığına fayda göstererek yaşlanmayı yavaşlatıyor. B vitamini bakımından bir hayli zengin vitaminlere sahiptir. B vitamini cilt, saç ve tırnaklar bakımından bir hayli büyük önem taşıyor. Cildin yenilenmesiyle birlikte, cildin yumuşamasına ve cildi dış faktörlere karşı da kuvvetlendirmesini sağlıyor.

Cildi nemlendirme özelliğine, yenileme ve sağlamlaştırma özelliğine de sahiptir. Bu nitelik büyük ölçüde Japon kadınlar için olabildiğince alışılmış bir deva olan pirinç suyundan geliyor. Kırışıklıklara karşı bir hayli etkili olan pirinç, yüz ve boyun bölgesinde oluşan kırışıklıklar için çözüm olarak da gençleştiren gizem ise pirincin içeriğinde yer alan inositol mucizesi oluyor. Bu mucize bir devrim yaratarak kırışıklıklara karşı koyar ve yüz ve boyun bölgesinin genç kalmasını sağlar.

Ölü deri soyucu özelliğine sahiptir. Sivilce lekelerini bütünüyle yok eder. Cildinizi yabancı etkenlerden arındırmak için lazım olan yalnızca pirinç süt bal maskesi bakımı yapmaktır. Pirinç suyunun pek çok faydaları vardır. Pirinç süt bal maskesi kullananlar, en kısa yüzde genel itibari ile sivilcelerin var ettiği lekeleri azaltır. Bu maske haftada en az iki sefer uygulanırsa yüz ve boyun bölgesinde gençleşmenin etkisini bir hayli hızlandırıyor.

Pirinç Süt Ve Bal Karışımı
Maske İçin Gerekli Malzemeler

1 yemek kaşığı bal, 3 yemek kaşığı pirinç, 1 yemek kaşığı bal

Pirinç Süt Ve Bal Karışımı İle Doğal Maske Nasıl Hazırlanır?

Maskenin hazırlanışı bir hayli pratik ve kolaydır. İlk önce birkaç dakika devam ederek pirinci haşlayıp sonrasındada süzme işlemi sonrasında pirincin suyunu dökmeyip, pirince ek olarak sıcak süt ekleyip balda eklenerek karıştırılır. Yüz ve boyun bölgesi temizledikten sonra bu maskeyi uygulanır. Kuruduktan daha sonra yüz ve boyun bölgesi yıkanıp, prinç suyuyla durulanır.Yüz Ve Boyun Bölgesini Gençleştiren Pirinç Süt Bal Karışımı İle Mucize Maske 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.