Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Gece Yiyin, Sabaha Kadar Yarım Kilonuz Erisin Gitsin

11.10.2021
3.820
Gece Yiyin, Sabaha Kadar Yarım Kilonuz Erisin Gitsin

Size öyle bir tarif vereceğiz ki; bu kilogram verdiren kür sayesinde yalnızca 1 gecede yarım kilogram verebileceksiniz. Üstelik bu kür içerisinde bulunanlar, bütünüyle doğal olan yiyeceklerdir.

Gece Yiyin, Sabaha Kadar Yarım Kilonuz Erisin Gitsin

Kadınlar, hayalini kurdukları o incecik bedenlere inebilmek için daima çaba sarf ederler. Bitmek bilmeyen diyet listeleri, uzun tempolu yürüyüşler, saatlerce süren spor salonu aktiviteleri… Kilo verme hikayesi, bitmeyen bir kabus olarak bayanların üzerine çökmüş durumdadır.

Gecede 500 gr Zayıflatan Tarif
Zayıflamak isteyenler için hazırladığımız bu tür sayesinde artık hayalleriniz gerçek olacak. Sadece birkaç malzemeyle kolayca hazırlayacağınız bu kilogram verdiren kür gece yatmadan 2 ya da 3 saat önce tüketmeniz yeterli olacaktır.

Kür için gerekli malzemeler;
4 yemek kaşığı ev yapımı yoğurt
1 çay kaşığı zencefil
1 çay kaşığı tarçın
1 çay kaşığı zerdeçal

Kürün hazırlanışı
Zayıflama kürünün yapılışı oldukça basittir. Yapmanız gerekli olan 4 yemek kaşığı yoğurt içine 1 çay kaşığı olacak biçimde zencefil, tarçın ve zerdeçalı karıştırmak. Eğer ev yapımı yoğurtla uğraşmak istemezseniz yerine yağsız bir yoğurt kullanabilirsiniz.

Kolaylık olması bakımından zencefil, tarçın ve zerdeçalı satın aldıktan sonra bir kavanoz içine eşit miktarda karıştırabilirsiniz. Hazırladığınız bu karışımı yalnızca geceleri kullanmanız gerekir. Gece siz uyurken metabolizmanızın hızlanarak yağ yakımı artıracak bu kür sayesinde 1 gecede yarım kilogram verebileceksiniz.

Göreceksiniz ki; metabolizmanız hızlanmaya başlayacak ve artık kilogram vermeniz daha kolay gelecek. Şimdi bu bilgilerin dışında, size öyle bir tarif vereceğiz ki; bu kilogram verdiren kür sayesinde yalnızca 1 gecede yarım kilogram verebileceksiniz. Üstelik bu kür içerisinde bulunanlar, bütünüyle doğal olan yiyeceklerdir.Gece Yiyin, Sabaha Kadar Yarım Kilonuz Erisin Gitsin 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.