Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Kadınların Vücudundaki Benler Gizli Kişilikleri Hakkında Ne Söylüyor?

07.10.2021
2.002
Kadınların Vücudundaki Benler Gizli Kişilikleri Hakkında Ne Söylüyor?

Hiç benlerinizin neden bazı belli yerlerde bulunduğunu merak ettiniz mi? Neden özellikle oradalar? Belki altında gizli bir anlam vardır. En azından Çin astrolojisine göre öyle! Çinli uzmanlar vücudunuzdaki benlerin bulunduğu yerlerden yola çıkarak sizi çözebileceklerini iddia ediyorlar. Öyleyse benler karakterinizle alakalı neleri ortaya koyabilir bir bakalım…

ÖZET:
– Çin astrolojisi alındaki benleri refah işareti olarak kabul eder. Ancak benin tam konumuna göre başka anlamları da olabilir.
– Kaşlarda ben bulunması bir hayli ender rastlanılan bir durumdur. Ancak eğer bu ender duruma sahipseniz gurur duyabilirsiniz çünkü kaştaki benler zeki, yaratıcı ve yetenekli olmak anlamlarına gelir.
– Burundaki benler çoğu zaman çok çalışkan ve özgüven dolu insanlara işaret eder. Bazı durumlar ve şartlar altında bu kişiler egolu insanlara dönüşebilirler.
– Yanağında ben bulunan birini görürseniz ya da sizin yanağınızda ben var ise, yanaktaki benin içe dönük ve samimi bir karakter manasına geldiğini bilmelisiniz.
-Beniniz üst dudağınızın sol veya sağ köşesinde bulunuyorsa yaşamdan en iyisini beklediğiniz manasına gelir. Alt dudağınızdaki ben ise çocuklarınızın uğraştıkları işlerde son derece başarılı olacakları manasına gelir.
– Çenesinde ben olan insanlar etkileyici, yardımsever, inatçı ve azimli olurlar. Gerçekçi bir bakış açısına sahip olup yeni bir şey denedikleri zaman her çeşit sonuca kendilerini hazırlarlar.
-Eğer kulağınızda bir beniniz var ise büyüleyici bir karaktere sahipsiniz demektir! Güven duyulası, sadık ve iyi kalpli bir insansınız. Kulak memesindeki ben seçkin, refah dolu zengin bir yaşam manasına gelir.

– Genel olarak boyundaki ben sert ama sevilebilir bir kişilikte olduğunuz manasına gelir. Kendiniz olun yeter, insanları cezbetmekte hiç güçlük yaşamayacaksınız.
– Omuzdaki ben karakterinizdeki sorumluluk duygusuna işaret eder. Görevlerden korkmazsınız ve her çeşit meydan okumaya hazırsınızdır.
-Kollarımızda genel olarak birden çok ben bulunmaktadır ve bunları birlikte değerlendirdiğimiz zaman enteresan bir anlam ortaya çıkar. Hata yapmaktan değil önünüze çıkan fırsatları kaçırmaktan korkarsınız.
– Çin astrolojisi göğüsleri güç sembolü olarak nitelendirir, bu nedenle göğsünüzde ben bulunması tüm sıkı çalışmalarınız ile başarılı bir kariyer ve çabuk elde edilen bir tanınırlık kazanacağınız manasına gelir.Kadınların Vücudundaki Benler Gizli Kişilikleri Hakkında Ne Söylüyor? 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.