Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Vicks İle Göbek Yağlarını Eritmek

02.10.2021
883
Vicks İle Göbek Yağlarını Eritmek

Kilo sorunları ve obezitenin beraberinde bölgesel fazlalıklar, bir çok insanın problemi haline gelmiştir. Hızlı kilogram alıp verme, doğum, genetik özellikler gibi etkenler göbek bölgesinde yağlanma oluşmasına neden olabilir. Üstelik bu yağlanma, çoğunlukla alışılmış bir diyet ile de yok olmayacaktır. Düzenli spor ve bölgesel incelme egzersizleri göbek eritme yöntemlerinin en başında yer almakta olsa da, çok daha basit bir yöntem olan Vicks ile göbek yağlarını eritmek de ciddi bir kitle tarafından denenerek, başarısı onaylanmıştır.

Vicks İle Göbek Yağlarını Eritmek İçin Kür Nasıl Hazırlanılır?

Vicks ile göbek yağlarını eritmek için bir çok farklı kür tarifi bulunuyor olsa da Vicks ile göbek eritenlerin yorumlarına bakıldığında, en etkili olanı karbonat ve kâfur ile hazırlananıdır.
Bu kürü hazırlamak için ilk ihtiyaç olan yarısı dolu olan bir Vicks olacaktır. Bu vicks’in içine yarım tatlı kaşığı kadar karbonat ve 2 tatlı kaşığı kadar da kâfur eklemelisiniz. Ardından macunu, iyice karıştırmalı ve mümkün bir hayli homojen hale getirmelisiniz. Hazırladığınız karışımını, buzdolabında rahatlıkla 1 aya kadar saklamanız mümkün.

Vicks ile Göbek Eritenler, Kürü Nasıl Kullandı?
Her yöntemde olduğu gibi, Vicks ile göbek eritme kürünün etkili sonuç göstermesi için de düzenli kullanımı şart. İdeali günde 1 kere, hareket halinde kullanmak. Hazırladığınız karışımı sorunlu bölgenize sürdükten sonra, isterseniz streç film ile de kaplayabilirsiniz. 2 saate kadar beklemesi mümkündür. Ardından duş alıp, duş esnasında Vicks sürdüğünüz bölgeyi keseler ve çıkmadan önce soğuk su tutarsanız alacağınız sonuç da maksimuma çıkacaktır.
Bu yöntem, kullanılacak olan bölgede kan akışını hızlandırarak sıkılaşma ve incelme sağlamaktadır. Yine aynı sebepten ötürü, selülit sorununuza da yararlı olduğunu göreceksiniz.Vicks İle Göbek Yağlarını Eritmek 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.