Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

1 Ayda 10 Kilo Vermek İstiyorsanız Bu Tarif Tam Size Göre

01.10.2021
2.053
1 Ayda 10 Kilo Vermek İstiyorsanız Bu Tarif Tam Size Göre

Kilo vermek herkese biraz zor gelir. Hem istediğimizi yemek hem de fazla kilogramlardan kurtulmak isteriz. Kısa süre içerisinde kilogram vermek istiyorum diyorsanız bu tarif tam size göre.

1 Ayda 10 Kilo Vermek İstiyorsanız Bu Tarif Tam Size Göre

Malesef kilogram vermek için daha sağlıklı olmayan yöntemlere başvuranlar olabiliyor. Ama doğada bulunan pek çok bitki ve meyve kilogram vermenize yardım edebilir. Size verecek olduğumuz doğal yöntemler ile 1 ayda 10 kilogram rahat bir biçimde verebileceksiniz. Sağlığınıza zararlı olan ilaçları ve metotları bıracaksınız. Sizler için hazırlanan bu tarifte hemde günlük almanız gerekli olan vitaminlerde yer almakta.

Malzemeler

1 Yemek Kaşığı Doğal Meyve Suyu
Yarım Bardak Su
1 Bardak Lİmon Su
1 Çay Kaşığı Chia Tohumu
Hazırlanışı

Chia tohumlarını yarım bardak suya ilave edin yaklaşık 1 saat boyunca tohumların şişmesini bekleyin.
Doğal meyve suyunu ve Limon suyunu beklettiğiniz karşımın içerine ilave ederek mikserde karıştırın.

 

Kullanımı
Etkili bir geri dönüş almak istiyorsanız her sabah aç karnına tüketin. 1 ay düzenli ilaçlanma tüketirseniz elde ettiğiniz sonuç sizi çok şaşırtacak.

Faydaları
Chia tohumu içerisinde çok fazla lif barındırır. Bu lifler sizi tok tutar ve besler. Limon başlı başına bir C vitamini deposudur ve yağ yakma özelliğine sahiptir. Hazırladığınız karışımın içerisinde yer alan limon suyu sayesinde hem yağlarınızı yakacaksınız aynı zamanda günlük C vitamini ihtiyacınızı karşılayacaksınız. Bu karışımın en iyi biçimde etki etmesi için 1 ay boyunca düzenli ilaçlanma tüketilmelidir. 1 ayın sonunda elde ettiğiniz sonuç sizi fazlası ile mutlu edecek.1 Ayda 10 Kilo Vermek İstiyorsanız Bu Tarif Tam Size Göre 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.