Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Mide Çevresindeki Yağları Eritin ! 3 Günde 5 Kilo Atık Kaybedin

29.09.2021
4.437
Mide Çevresindeki Yağları Eritin ! 3 Günde 5 Kilo Atık Kaybedin

Günümüzde kilogram vermek için bir sürü yöntem uygulanıyor. Bu metotları uygulamadan önce bilinmesi gerekli olan en önemli nokta vücudumuzu kilogramlu gösteren etkenin fazla yağlar olmasıdır. Vücudun yağ ve kas oranları alındıktan sonra fazla yağların yakılması yalnızca zayıf görünmek için değil hemde daha sağlıklı bir bedene sahip olmak içinde önemlidir. Çünkü fazla yağlar kalp rahatsızlığı, nefes darlığı ve karaciğer hastalıkları gibi pek çok hastalığı yanı sıra getirir.

Fazla yağlardan kurutulmak için yalnızca şişman olmanız gerekmez. Sağlığınız için özellikle beliniz etrafında oluşan yağlardan kurtulmak nedereyse mecburi hale gelmesi lazımdır. Bunu yaparkende sizi zorlayan diyetlere başvurmamanız gerekir. Yağ yakmanın ana yolu günlük aldığınız kaloriyi bir yere yazarak zaman içersinde bunu azaltmaktır. Bunun yanında size bel çevrenizdeki yağlardan kurtulmanız için bir karışım sunacağız.

Mide Çevresindeki Yağları Eriten Kür Tarifi
Malzemeler:
60 gr maydonoz
230 ml su
1 limon

Tarif: Limonun suyunu sıkın daha sonra yıkadığınız maydonozları doğarayarak limon suyunun içine koyun. Daha sonra hazırladığınız bu karışımı derin bir kabın içine koyun ve üzerine su ekleyin.

Kullanımı: İlk beş gün sabahları aç karnına hazırladığınız karışımın tamamını için. Ardından bir 10 günlük mola verin. Bu süre zarfında metebolizmanız hızlanacağı için olabildiğince kendinizi rahat hissedebilceğiniz yerlerde içmeye dikkat edin. Bu karışım sayesinde istenmeyen ve daha sağlıklı olmayan fazla yağlarınızdan kurtulacaksınız. Ayrıca vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve minarel seviyesinide dengede tutmuş olacaksınız. Maydonoz sindirim sistemini rahatlattığı ve temizlediği için devamlı sıvı atmanıza yardım edecektir. Bu sebeple sizi rahatsız eden şişkinlik hissinden bütünüyle kurtulacaksınız.

Tavsiye: Aşırı kilogramlarından rahatsız olup 3 günde 5 kilogramdan fazlasını vermek isteyenler. Karışıma 1 çay kaşığı himalaya tuzu ve 1 adet kabuk tarçın ekleyerek hazırlayabilirler.Mide Çevresindeki Yağları Eritin ! 3 Günde 5 Kilo Atık Kaybedin 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.