Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Keten Tohumu İle Zayıflama Kürü

29.09.2021
2.436
Keten Tohumu İle Zayıflama Kürü

Keten tohumu, içerisinde zengin mineraller, lifler ve protein bulunur. Özellikle şeker tüketmeyi seven insanlar için birebirdir.

Keten Tohumu İle Zayıflama Kürü

Vücudun hergün alması gerekli olan vitamin, protein ve lif gereksinimi vardır. Bunlar düzenli bir biçimde alınabilirse daha sağlıklı bir hayata geçiş yapılır. Keten tohumu, içerisinde zengin mineraller, lifler ve protein bulunur. Özellikle şeker tüketmeyi seven insanlar için birebirdir. Çünkü içerisinde bulunan yağ asitleri sayesinde günlük şeker tüketme ihtiyacınızı yok ederek sağlık bir hayat sunar. Ayrıca keten tohumu düzemli bir biçimde tüketildiğinde vücutta biriken toksinleri atmanızı sağlar.

Malzemeler:

Bir litre kaynamış su
3 yemek kaşığı keten tohumu

Hazırlanışı: İlk önce bir litre suyu kaynatın daha sonra içine 3 yemek kaşığı keten tohumunu içine atın bunu geceden yapın ve sabaha kadar bekletin. Beklettiğiniz şişe ya da kabın hava almamasına dikkat edin. Ertesi gün hazırladığınız içeceği tüketebilirsiniz.

 

Kullanımı: Her gün yemeklerden önce 4 fincan tüketebilirsiniz. İlk 10 gün düzenli ilaçlanma kullanın daha sonra bir 10 gün ara vererek yine içmeye başlayabilirsiniz.

Tavsiye: En az 1 ay bu keten tohumu kürünü düzenli bir biçimde içmeye devam edin etkisini göreceksiniz.

Keten Tohumu Kürünün Faydaları
Keten tohumunun besin değiri yüksek olduğu için kalp sağlığını muhafaza etmeye yardımcı olur.
Sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.
Özellikle menepoz evresinde olan bayanların kullanması gerekir. Çümkü hormonları dengeleyerek daha sakin bir hayat şekilde sunar.
Metebolizmayı düzenlemiş olduğu için kabızlık sorununu ortadan kaldırır.
Kanserde tedavi amacında kullanılabilinir.
Sindirim sistemini ve metebolizmayı düzenli çalıştırdığı için kilogram vermenize yardımcı olur.

Keten Tohumu İle Zayıflama Kürü 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.