Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Pirinçle 2 Ayda 14 Kilo Nasıl Verilir

28.09.2021
7.138
Pirinçle 2 Ayda 14 Kilo Nasıl Verilir

Yaz aylarına girerken arzuladığınız vücuda sahip olmak için çok zorlu diyetler yapmak mecburiyetinde kalıyoruz. Aslında hepimiz aynı derde sahibiz. Gün içinde devamlı acıkıyoruz ve diyete sadık kalmamız bir hayli zorlaşıyor ve sokakta önünden geride bıraktığımız pastaneler ve gözlemlediğimiz yemek programlarının pek de yardımcı olduğu söylenemez.
Bu içeriğimizde, günde yalnızca bir pirinç yutarak kendinizi nasıl tok tutacağınızı anlatacağız ve bu yöntem sayesinde siz de gün içerisinde iştahınızı bastırabilecek ve ekstra kalori almadan daha sağlıklı bir biçimde kilogram verebileceksiniz..

Sabah uyandığınızda yapmanız gerekli olan ilk iş bir adet pirinci su yardımı ile yutmak. Evet doğru duydunuz bir adet pirinç tanesi gün boyunca bizi nasıl tok tutar diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. İnanın en başta biz de böyle düşünmüştük ta ki kullanıcı yorumlarını okuyana kadar.
Yöntemimiz şöyle işliyor. İlk gün sabah uyanıp bir adet pirinç tanesini yutuyoruz. Otuz gün boyunca her sabah kalktığımızda bir evvelki gün yuttuğumuzdan bir adet fazla pirinç tanesi yutarak devam etmekteyiz.

30 günün sonuna ulaştığımızda hergün bir evvelki günden bir adet az pirinç tanesini mideye indiriyoruz ve ardından bir bardak ılık su içmeyi ihmal etmiyoruz.

60 gün sonunda arzuladığınız kilogramya ulaşmış olacaksınız. Bu diyeti uygularken yemek porsiyonlarınızın kendi kendine küçülmeye başladığını ve gün içerisinde açlık hissetmediğinizi fark edeceksiniz. 2 ay sonunda 8 – 14 kilogram arası kilogram vermeyi başaranlar olduğunu da belirtmek mecburiyetindeyız. Deneyin ve sonuçları kendi gözlerinizle görün.Pirinçle 2 Ayda 14 Kilo Nasıl Verilir 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.