Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Kadınlar için Kist ve Tümörlere Doğal Reçete

25.09.2021
3.682
Kadınlar için Kist ve Tümörlere Doğal Reçete

Bu şaşırtan karışım yalnızca 2 besinden oluşuyor bununla beraber, özellikle kadınlarda oluşan kistler ve miyomlar(kas dokularında ortaya çıkan, çoğu zaman kadınlarda oluşan ur.) gibi pek çok farklı sağlık sorunuyla mücadelede oldukça etkilidir.

 

Bu mucize iksirin ilk besini Kaya Koruğu, başlangıçta Romalılar ve Yunanlılar tarafından yetiştirilen yaygın olarak kullanılacak olan bir ev bitkisidir.

Bu bitkiyi zararlılardan, böceklerden ve tırtıllardan korumak için, diğer bitkilerle beraber yetiştirilmesi gerekmektedir.

Bu bitkinin latince ”adı yaşamak” Kesinlikle adının hakkını veriyor. Özellikle kist tedavisi için ve vücuda fibroid(rahimde gelişen düz kas hücreleri ve fibroz bağ dokudan oluşan kanserli olmayan, sert ve toplu tümörlerdir.) saldırıya geçince , kalkan olması için vücuda besin sağlar.

KİSTLER VE TÜMÖRLERE KARŞI DOĞAL İLAÇ
Malzemeler:

– KAYAKORUĞU 300 gram

– Organik Bal 500 gram

Önce, Kayakoruğu’nun yapraklarını kesin ve iyice temizleyin. Daha sonra bal ekleyin. Malzemeler bütünüyle ıslanıncaya kadar 2-3 gün bekletin.

 

Kullanım:

Sabahları, boş bir karna, bir şey yemeden kullanın . 1 yemek kaşığı kadar. Önümüzdeki 2 saat içinde de bir şey tüketmeyin. Sadece su tüketin.

Bu ilaç gibi karışım metabolizmayı uyarır ve toksinleri vücuttan temizler.Kış aylarında diğer aylara göre daha çok zararlı madde birikir.

Bunun sebebi kışın fiziksel aktivite eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak, detoks yapan besinler ve doğal ilaçlar oldukça önemli.

Rus doktorlar bile bu mucizeyi ilaç niyetine öneri ediyor. Kardiyovasküler hastalıklarda etkili olduğunu söylüyorlar

Son olarak, ilk başta belirtildiği gibi, bu harika birleşim yumurtalık kistleri, rahim tedavisinde oldukça etkili.

Lütfen aileniz ve arkadaşlarınızla bu bilgiyi paylaşın!

Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Kadınlar için Kist ve Tümörlere Doğal Reçete 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.