Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Diz Kaybı ve Kireçlenme için Bamya Tohumu

25.09.2021
5.083
Diz Kaybı ve Kireçlenme için Bamya Tohumu

Bamya Tohumu ile Sıvı kaybı, kireçlenme ve menüsküs gibi Diz ağrılarına son
Günde 10 adet normal su ile aç karnına üç ay hiç aksatmadan içtim bana 3 ay demişlerdi sol diz kapağımda ağrı vardi iyi geldi ayrıca bağırsaklarıda çalıştırıyor.

 

Menüsküs sorunu olanlar, doğal bir yöntem ile kurtulmak mümkün!

Bamya tohumu, günlük tavsiye edilen mineral alımının nerdeyse %5’i kadar önemli miktarda kalsiyum içerir. Kalsiyum, özellikle de menopoz sonrası kadınlarda ve yaşlı bireylerde, yüksek kemik mineral yoğunluğunu arttırmada esastır. Yapılan pek çok çalışma, yüksek kalsiyum içerikli gıda alımının erişkinlerde osteoporozun beraberinde kemik kaybının ve kırıkların önlenmesine de yardımcı olabileceğini göstermiştir.

 

Bamya tohumu. Arkadaşlar bu bamya tohumunun içinde menüsküse iyi gelen bir sıvı var. Vücudumuzdaki ilik gibi düşünün. Ben diz ağrılarımdan ağlayacak dereceye geliyordum inanın bamya tohumu önerdiler bana 1-2 ay kadar düzenli olarak kullandım ve gerçekten yararını gördüm. Her sabah aç karnına bu fotoğrafta gördüğünüz tohumlarda 10-15 adet ağzınıza atın suyla yutun gitsin gerçekten yararını göreceksiniz. yararı olur diye paylaşmak istedim.

Eklem sıvılarını arttıran Bamya Tohumu mucizesi var. Günlük 6-7 tane bamya tohumunu sabah aç karına bir miktar suyla yutarsanız ve bunu en az üç ay sürdürürseniz, eklemlerinizin ağrımadığını fark edeceksiniz.

Diz Kaybı ve Kireçlenme için Bamya Tohumu 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.