Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Sarkan Karın Bölgesini 10 Günde Kaldıran Doğal Çare

23.09.2021
3.822
Sarkan Karın Bölgesini 10 Günde Kaldıran Doğal Çare

Kadınların çoğu karın bölgesinin sarkmasından ve kötü görüntüsünden rahatsızlık duymaktadır. Bu sarkıklık genelde doğumdan sonra ya da aşırı kilogram alıp vermeden sonra ortaya çıkar. Her ne kadar vücuty istenen kilogram da olsa da bu sarkıklar geçmek bilmez. Bu yüzden sizlerle karın bölgesinde oluşan sarkıklardan 10 günde nasıl kurtulunduğunu anlatacağız.

Size tavsiye edilen bu tarifin ciddi bir biçimde yararı vardır. Yapılan araştırmlara göre 10 günde etkisini gösterdiği ortaya çıkmıştır. Karın bölgesinde bulunan kasları olduğundan 2 kat daha fazla çalıştırırak çatlaklardan ve sarkıklardan kurtulmanıza yardım edecektir. Sadece görüntü için değil hemde daha sağlıklı bir hayat sürmemiz için bu sarkıklardan kurtulmak temel bir değer taşımaktadır.

Malzemeler:
Bir buçuk çorba kaşığı zencefil tozu
Bir buçuk çorba kaşığı zerdeçal tozu
Yarım çay kaşığı taze toz biber
5 çorba kaşığı taze limon suyu
Bir litre su
Bir kaşık doğal tatlandırıcı

Hazırlama ve kullanma:
1 litre suyu tencere kaynatın ve kaynadıktan sonra 5 dakika soğumaya bırakın. Su 5 dakika boyunca beklerken o sırada değişik bir kaseye zencefil tozunu, zerdeçalı, toz biberi, doğal tatlandırıcıyı ve limon suyunu koyun. Bunları homojen hale gelesiye kadar karıştırın. Daha sonra kaynatılan suyla diğer karışımı birleştirin ve ürün kullanıma hazır hale gelecektir.

Kullanımı: Hazırladığımız bu ürünü gün boyunca arzu ettiğiniz saatlerde tüketebilirsiniz. 10 gün boyunca bunu yapın ve için. ( Hazırlanan karışım bir günde bitecektir). Düzenli bir biçimde kullanıldığında etkisini en kısa bir süre içinde göreceksiniz.

Tavsiye: Bu karışımı kullanırken beslenmenize dikkat edin ve günde en az 20 dakika da olsa yürümeye çalışın. Bu şekilde ilerlendiğinde etkisini daha kısa bir süre içinde ve etkili bir biçimde görceksiniz.Sarkan Karın Bölgesini 10 Günde Kaldıran Doğal Çare 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.