Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bağırsaklardan Lavmansız Kilolarca Toksini Çıkartan Karışım

21.09.2021
5.031
Bağırsaklardan Lavmansız Kilolarca Toksini Çıkartan Karışım

Sabahları 1 bardak için, bağırsaklarınızda ne kadar zehir var ise atılsın.

Bağırsaklarınızdan kilogramlarca toksin çıkartan karışım: Aslında, obez ya da fazla kilogramlu olmayan kişiler de bile bağırsaklarında yaklaşık 3-4 kilogram zehir içerebilir.

Buna ilave olarak, şiddetli alerjilere sahip, aşırı stresli kişilerde ya da obez kişilerde daha fazla olabilir. Sağlıklı beslenmenin yanında bu içecekle birlikte 3 haftada zehirleri atacaksınız.

Çocuklar da buna bir istisna değildir. Yani, kötü beslenme alışkanlıkları düzgün tedavi edilmediği sürece ömür boyu sürebilen sindirim bozukluklarına neden olabilir.

Bağırsakta atık birikimi vücutta çeşitli dengesizliklere neden olabilir. Dahası, bir dizi sağlık ve kilogram probleminin altta yatan sebebi olabilir.

Önce yapmanız gerekli olan limonu, deniz tuzu, organik elma sirkesini ve zencefili içeren bu basit ev yapımı tarifi yardımı ile bağırsakları temizlemektir.

Bağırsaklarınızdan kilogramlarca toksin çıkartan karışım
İçindekiler:
Organik elma sirkesi – 1 Çorba kaşığı
Organik limon suyu – 2 çorba kaşığı

Organik zencefil – 1 yemek kaşığı
Deniz tuzu – bir tutam(az miktarda)

1 bardak içme suyu
1 bardak içme suyunu kaynatip içerisine tuzu ilave edin iyice karıştırın.Ardından, zencefili, limon ve elma sirkesini ekleyin ve iyice karıştırın.Bu Şekilde Kullan. Kahvaltıdan önce her sabah boş bir mideye bir bardak içeceksin.

 

Bu içecek elma sirkesi ve limonda olan antioksidanlar açısından zengin , bağışıklık sistemini güçlendirmek ve temizlemek için birebirdir. Tehlikeli zehirleri vücuttan atıp enfeksiyonlarla ve hastalıklarla mücadele edecek, kuvvetli mineraller ve vitaminlerce zengindir.

 

Lütfen paylaşalım.

Alternatif Bağırsak temizleyen ev yapımı ilaç
Bu iki malzemeden oluşan ev yapımı ilaç bağırsağınızdan kilogramlarca atığı temizleyecek.

Hafta sonu yemeği fazla kaçırdınız ve şu anda pişmanlık mı duyuyorsunuz? Bağırsak temizliği vücudunuzdaki toksinlerden kurtulup sindirim sisteminize yeni bir başlangıç yaptırmanızı sağlayacaktır.

Bu ev yapımı içecek kolay, nazik ve sonuç verici. Bu hızlı bir bağırsak temizlemesi değil, yalnızca vücudunuzun kötü atığı filtreleyerek yalnızca faydalı bakteriyi sindirim sisteminizde tutmasını sağlıyor.

Bu maddelerden birincisi bildiğimiz her mutfakta bulabileceğiniz elma sirkesi. Elma sirkesi tıbbın uzun bir süredir pek çok sağlık sorunuyla mücadelede faydalandığı bir içerik. Ucuz ve yalnızca bağırsağınıza değil vücudunuzun geri kalan kısmına da yararları var.

Sadece 10 Dakikada Karnınızdaki Şişkinliği Tamamen yok eder…İnanması zor ancak gerçek.
Göbek şişmesi ya da şişkinlik sık olarak ciddi bir tıbbi durumdan ziyade aşırı yemeye bağlı olmakla beraber, hava yutma, IBS (İrritabl Bağırsak Sendromu), yumurtalık kistleri, bağırsak tıkanıklığı, gebelik, PMS, miyomlar, kilogram alma, laktoz intoleransı vb. Nedenlere de bağlı olabilir

Bağırsaklardan Lavmansız Kilolarca Toksini Çıkartan Karışım 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.