Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Antibiyotikten 10 Kat Daha Güçlü Doğal Karışım Şurubu

18.09.2021
4.311
Antibiyotikten 10 Kat Daha Güçlü Doğal Karışım Şurubu

Bu ev yapımı Doğal Tedaviyi deneyin grip ve soğuk algınlığı gibi pek çok kötü enfeksiyondan uzak durun.

Sarımsak kesinlikle en iyi doğal ilaçlardan birisidir. Güçlü sebze antibakteriyel, antiseptik ve antifungal özelliklere sahiptir ve nerdeyse herkezin mutfağında bulunmaktadır. Çoğunlukla onu yemeklerimiz için lezzetlendirici olarak kullanıyoruz, fakat bir sarımsak şurubu hazırlamak sayısız ciddi hastalıklarla savaşmanın muhteşem bir yoludur.

Şurup ayrıca sarımsak yanında bal ve Elma Sireksi içerir. Her iki bileşen de sağlığımız için sayısız avantaja sahiptir ve vücudunuzu enfeksiyonlardan ve diğer sağlık problemlerinden koruyabilir.

Güçlü şurup, soğuk algınlığı ve grip, diğer bakteriyel ve viral enfeksiyonların beraberinde gut ya da artrit gibi inflamatuvar durumlar için kusursuz bir çözümdür. 3 bileşenin hepsi de genel sağlık durumunuzu iyileştiren ve çeşitli hastalık ve şartları tedavi edecek kuvvetli bileşikler ,önemli vitaminler ve mineraller içerir.

 

İŞTE SARIMSAK ŞURUBU NASIL HAZIRLANIR:
MALZEMELER

👍 2 yemek kaşığı Bal

👍 1 bardak Elma Sirkesi

👍 8 baş Sarımsak

HAZIRLIK
Sarımsakların hepsini yıkayıp soyun, sonra elma sirkesi ve bal ekleyip karıştırın . 15-20 saniye daha karıştırın, sonra karışımı cam bir kavanoza aktarın ve 5 gün boyunca buzdolabında bekletin. Karışımı kullanmaya başlamak için günde bir kez şurubunuzu karıştırmanız gerekir.

NOT: 5 gün sonra, hazırladığınız muhteşem karışım tüketmeye hazır hale gelmiş olacaktır. Ilık su dolu bardağınızın içerisine karışımdan 2 yemek kaşığı ekleyin,karıştırıp için. Özellikle sabahları ve aç karnına içmelisiniz. Tek başına almayın – bir hayli kuvvetlidür ve sizi hasta yapabilir. Bir bardak suya eklenmesi, güçlerini yok etmeden tüketmenin kusursuz bir yoludur.

Bu ev yapımı Doğal Tedaviyi deneyin grip ve soğuk algınlığı gibi pek çok kötü enfeksiyondan uzak durun.

Antibiyotikten 10 Kat Daha Güçlü Doğal Karışım Şurubu 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.