Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Kemoterapiden 100 kat daha etkili inanılmaz bitki

16.09.2021
5.204
Kemoterapiden 100 kat daha etkili inanılmaz bitki

Bilim adamları, yalnızca 48 saat içerisinde kanser hücrelerinin %98’ini öldürebilecekleri kök keşfetti!

Kanser hücreleri üstündeki inanılmaz etkileri.

Karahindiba çayı, kanser hücrelerini etkileyerek 48 saat içinde çözülmelerini sağlar ve yeni sağlıklı hücrelerin hastalık kapmalarını engeller.

Genellikle ihmal edilen bu bitki, pek çok tıbbi özelliklerinde ve yapmanız gerekli olan tek şey, bu bitkiyi trafikten uzak, temiz yamaçlardan toplamak. Büyükannelerimiz, tıbbi fonksiyonlarının bilincinde olarak, karahindiba çiçeklerinden şuruplar yaptılar; fakat bilmedikleri nokta, karahindiba kökünün kanser hastalarına yardımcı olabileceğiydi.

Bilim adamları, bu bitkinin kökünün kemoterapiden çok daha iyi olduğunu keşfettiler; çünkü kemoterapinin tam tersine, karahindiba sadece kanserli hücreleri öldürüyor.

 

Mucize karahindiba çayı

Kanada Windsor Üniversitesi Kimya ve Biyokimya Bölümü bir araştırma yürüttü; sonuçlar, kanser hastaları için yeni bir umut teşkil ediyor. Karahindiba kökünün, vücuttaki sağlıklı hücrelere zarar vermeden kanserli hücreleri etkili bir biçimde öldürdüğü keşfedildi.

Karahindiba Çayı Tarifi: 1 bardak sıcak suyun içine bir kaç adet karahindiba bitkisi atarak 5 dakika beklettikten sonra içebilirsiniz. Bu yaptığınız çayı sabah akşam içmeniz öneriliyor.

Ayrıca bitkinin köklerini salataların içerisine katarak tüketebilirsiniz.

Kemoterapiden 100 kat daha etkili inanılmaz bitki 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.