Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

İŞKUR Evden İş Fırsatı! İşkur Paketleme İşi Başvurusu

İŞKUR Evden İş Fırsatı! İşkur Paketleme İşi Başvurusu

İŞKUR Evden İş Fırsatı! İşkur Paketleme İşi Başvurusu ,Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü yani İŞKUR evde çalışma fırsatı sunuyor. İŞKUR Evden iş fırsatı ile ev hanımları, öğrenciler evden çalışarak 1000 TL kazanma imkanına sahip. İşkur Evden çalışarak 1000 TL kazanmak hakkında tüm ayrıntılara değineceğiz. İŞKUR evden iş müracaatsu nasıl yapılır, Evde çalışarak kaç para kazanılır gibi soruların tümünün cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.Oturduğunuz yerden devlet destekli iş mi istiyorsunuz? Doğru makaledesiniz. İŞKUR ambalajlama iş müracaatsu yaparak evden para kazanmak mümkün. İŞKUR evde çalışma fırsatı, evde vakit geçiren pek çok kişi tarafından yoğun ilgi görmekte. Evden para kazanmak isteyen herkezin merak ettiği şeylerden biri İşkur’dan evde iş koşulları nedir biçiminde. Milyonlarca kişiye istihdam sağlamakta olan İŞKUR ambalajlama işi sayesinde minyonlarca kişiye iş fırsatı sunmakta. Öğrenci ve ev hanımlarının ilgisini çeket ambalajlama işi ile ilgili tüm ayrıntılara yazımızda değineceğiz.

 

İŞKUR Evden İş Nedir, Nasıl Yapılır?

Gündemde İŞKUR’dan evde iş fırsatı yoğun ilgi görüyor. Oturduğu yerden para kazanmak isteyenler bu imkandan yararlanmak için koşulların neler olduğunu merak ediyor. İŞKUR milyonlarca kişiye iş istihdamı sağlamaya devam ediyor. Hem bireysel hem de topluma ekonomik katkıda bulunan İŞKUR ambalajlama işi müracaatsu nasıl yapılır? Özellikle ev hanımlarını sevindiren ambalajlama işine kayıt yaptırıldığında, uygun iş çıktığında iletişim bilgileri üzerinden irtibata geçiliyor. İşte tüm ayrıntılar…

 

ve hatta pandemi döneminde işinden olan kişiler İŞKUR ambalajlama işi üzerine bir hayli yoğun bir ilgi gösteriyor. İşkur evden çalışarak 1000 TL kazanma fırsatını yakalamak için önemli bir nokta da müracaat kısmı. İşkur evden iş müracaatsu nasıl yapılır, kimler yapabilir, şartlar nelerdir gibi soruların cevabı da bir hayli merak konusu.

 

 

İşkur Evde Paketleme İşi Ne Kazandırır

Paketleme işleri gelir olarak yüksek getirisi olan işler değildir gibi bir algı var. Fakat bu durum tam anlamıyla doğru değil. İşkur part time iş olarak da değerlendirebileceğimiz evde ambalajlama işi ile 4 saat evden çalışarak 1000 TL kazanmak mümkün. Bu parayı kazanmak için yapmanız gerekli olan ise bir hayli basit. Size sunulmakta olan ürünleri ürün konseptine uygun olarak ambalajlama ve kolileme yapmanız yeterli. Temizlik, giyim, aksesuar, hazır tüketim gibi pek çok sektöre yönelik ambalajlama işi yapabilirsiniz.

İlgilini çekebilir Saracoglu Limonun Bilinmeyen Faydaları Nelerdir?

 

İşkur evden iş imkanından faydalanmak istiyorsanı web üzerinden size en yakın İŞKUR şubesinin adresini bulun. Şubeye gitmenizin ardından konu ile ilgili danışmanlara bilgi vererek İşkur Evde ambalajlama iş müracaatsu belgelerini doldurun. İş müracaatsunu doldururken sizden eğitim sertifikası, iletişim bilgileri ve gelir beklentisi gibi bilgiler talep edilecektir. Sizden alınan bilgiler İşkur evden iş havuzuna kaydedilecektir. Gerekli koşulları sağlamanız, müracaat formu bilgileriniz ile arz olan işlere uygun olmanız halinde verdiğiniz iletişim numaraları üzerinden sizler ile irtibata geçilecektir. Bu noktada avantajlı olmayı istiyorsanız iş deneyimi ve sertifikalarınız bir hayli önemli. Eğer bunlara sahipseniz formu doldururken belirtmeyi sakın unutmayın.

İşkur Evden İş Olarak Ne Yapılır
Bahsini ettiğimiz iş modeli içerisinde pek çok sektöre dair ambalajlama işi verilmektedir. İşkur ambalajlama işi içerisinde yer alan ürün tipleri şunlardır:

Bitki çayı ambalajlama,
Cetvel seti hazırlama,
Gömlek yakası dikme,
Kulak çubuğu paketleme,
Karton bardak ambalajlama
Küpe arkası takma,
Mandal montajı,
Nikah şekeri,
Peçete halkası yapma
Poşet katlama,
Plastik bardak ambalajlama
Plastik çatal, kaşı ambalajlama
Plastik tabak ambalajlama
Sabun ambalajlama,
Takı tasarımı,
Tel toka kutulama,
Tırnak kutulama,
İşkur ambalajlama işi ile birlikte muhattap olacağınız ürünler bunlardır. Bunun dışında bu alanda daha fazla kategoriyi de Evde Paketleme İşi Veren Firmalar yazımızdan öğrenebilirsiniz.

İŞKUR EVDE PLASTİK BARDAK PAKETLEME

Evden para kazanmak için bir hayli rahat olan işlerden birisi de plastik bardak ambalajlama işidir. İş ile birlikte bardakları kolayca ambalajlayarak yüksek gelir elde edilebilir. Evde birden çok kişinin bu işi yapması ile birlikte saatler içerisinde önemli paralar kazanmak mümkündür. Hanede bulunan 3 kişi 4 saat ambalajlama işi yapar ise aylık olarak kişi başı 1000 TL’den 3000 TL gelir elde etmek mümkündür. Bu işi tam mesai biçiminde yapmanız halinde ise 6000 TL gelir elde etmek içten bile değil.

İlgilini çekebilir Cilt Kanserinin Belirtileri Nelerdir?
Özellikle öğrenci evlerindeki kalabalık nüfus ile birlikte bu işten sağlam bir ek gelir elde edebilirsiniz. Üniversite okuyan 3 öğrenci günde 2 saat ayırarak kişi başı 500 TL gibi para kazanabilirler. Bu parayı da harçlık olarak kullanırlar. Öğrencilerin beraberinde emekli statüsünde olan biri iseniz de bu iş ile birlikte güzel paralar kazanabilirsiniz. Emekli olmanız nedeni ile boş zamanınızı bu işe harcayarak emekli maaşınız üzerine büyük oranda destek koyabilirsiniz. Bu sayede evden çalışarak 1000 TL para kazanmak mümkün.

Evden plastik bardak ambalajlama işi için yapmanız gerekli olanler ise bir hayli basittir. İşkur evden iş müracaatsu ya da kendiniz organize sanayi bölgesindeki üreticilere giderek bu işe başlayabilirsiniz. İşkur üzerinden sigorta ve farklı imkanlar sağlandığı için daha düşük gelir elde edersiniz. Organize sanayi bölgesinde plastik bardak üretip ambalajlama için destek alan üreticiler paket başına daha yüksek ücret öderler. İşkur evden ambalajlama işi ile günde kazanacağınız miktar 30-40 TL iken bu yolla günlük 100 TL para kazanmak mümkün.

İŞKUR EVDE TELEFON KABI PAKETLEME
İşkur evden ambalajlama işi denildiğinde iyi gelir getirenler arasında yer alanlardan birisi de evde telefon kabı ambalajlama işi. Günümüzde akıllı telefon kullanımı nerde ise milyarları geçmiş durumda. Sokaktaki her 5 kişiden 4’ünde akıllı telefon bulunmakta. Hali ile akıllı telefonlar kadar akıllı telefon aksesuarları da ilgi görmekte. Hatta telefon başına birden çok aksesuar düştüğünü düşünürsek daha çok büyük bir pazar olduğunu bile söyleyebilir.

Telefon kabı, telefon aksesuarları arasında en çok talep görenler arasında yer aldığı için müthiş bir üretim söz konusu. Telefon kabı üreten kişiler ürettikleri kapları değişik bir atölye kurup ambalajlama yerine şahıslara paketletmekte. Bu durum da bahsini edeceğimiz evde telefon kabı ambalajlama sektörünü karşımıza çıkarıyor. Diğer ambalajlama tiplerine göre yüksek gelir getiren bu iş ile birlikte aylık kişi başı 5000 TL kazanmak mümkün. İyi bir ekibiniz var ve hızlı bir şekilde ambalajlama yapıyorsanız çok yüksek sayılara ulaşmanız da hiç içten bile değil. Tek yapmanız gerekli olan telefon kabı üretisicileri ile iletişime geçmek. Bu sayede hızlı bir şekilde evden para kazanmaya başlayabilirsiniz. İşkur evden iş fırsatları arasında da bulunan evden telefon kılıfı ambalajlama işi ile birlikte ek gelir kazanmak da mümkün.

İlgilini çekebilir B17 Vitamininin Kanser Üzerindeki Etkileri
Bölgenizde yer alan ambalajlama işi ilanlarına aşağıda belirtilen İŞKUR linki ile göz atabilirsiniz.

Https://esube.Iskur.Gov.Tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.Aspx?Mid=22893

İŞKUR Evden İş Fırsatı! İşkur Paketleme İşi Başvurusu 1

 

Yorumlar
  1. Fikriye dedi ki:

    Yardımcı olursanız Sevinirim iş icin