Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Karaciğer Yağlanmasını En Aza İndiren ve Kilo Verdiren 3 Günlük Kür

13.09.2021
4.636
Karaciğer Yağlanmasını En Aza İndiren ve Kilo Verdiren 3 Günlük Kür

Karaciğer yağlanmasına karşı bu herhangi bir zararlı etkisi olmayan bütünüyle doğal malzemelerden oluşan çok etkili alternatif tedaviyi de deneyebilirsiniz.
Yağlı karaciğer hastalığı, karaciğerinizdeki yağ oranının fazla olması hastalığıdır ve karaciğerinizin ağırlığını kendi ağırlığının %5 ile %10’u arasında arttırır. Yağlı karaciğer hastalığı temel olarak alkolik olan ve alkolik olmayan olarak ikiye ayrılır.

Bunlarla beraber bir de gebeliğin akut yağlı karaciğeri olarak isimlendirilen yağlı karaciğer hastalığı da vardır, ama bu hamile bayanın karaciğerinde yağ biriktiği zaman ortaya çıkan bir hayli nadir bir hastalıktır.

Karaciğer, ana görevi vücudu zararlı toksinlerden arındırmak olan hayati ve sağlığınızı ve hayatınızı her yönden etkileyecek önemli bir organdır. Sağlıksız bir hayat biçimini alışkanlık haline getirdiğinizde yağlı karaciğer hastalığı riskini arttırmış oluyorsunuz.

Sigara içmek, yüksek oranda alkollü içecekler içmek ve düzenli ilaçlanma rafine ve işlenmiş yiyecekler tüketmek yağlı karaciğer hastalığına ve hatta karaciğer kanserine neden olabilir.

 

Yağlı karaciğer hastalığı genel itibari ile toplumda bilinen ve sürekli olarak uygulayabileceğiniz alışılagelmiş tedavisi olan bir hastalık olsa da, bilinen tedavilerin tam tersine hastada herhangi bir yan etkiye neden olmayan bütünüyle doğal malzemelerden oluşan çok etkili bir alternatif tedaviyi de deneyebilirsiniz.

İşte doğal ve etkili bir yağlı karaciğer hastalığı ilacı hazırlamak için ihtiyacınız olanlar:
Malzemeler

Saf zeytinyağı – 1/2 su bardağı
Sarımsak (ince doğranmış)- yarım yemek kaşığı
Zencefil (rendelenmiş) – yarım yemek kaşığı
Organik portakal suyu – çeyrek su bardağı

Hazırlanışı ve Kullanımı
İnce doğranmış sarımsak, saf zeytinyağı, rendelenmiş zencefil ve organik portakal suyunu bir blenderda karıştırın ve malzemelerin iyice karışarak pürüzsüz bir karışım meydana getirdiğinden emin olun.

Bu karışımı üç gece peş peşe yatmadan hemen önce bir bardak içerek tüketin.

Ayrıca beslenme düzeninizi de değiştirebilir ve havuç, üzüm, yeşil çay, organik elma ve tam tahıllıları ekleyebilirsiniz. Bu yiyecekler karaciğer yağlanmasını önlemeye yardım edecek ve bu süreçte genel sağlığınızı iyileştirecek.

Karaciğer Yağlanmasını En Aza İndiren ve Kilo Verdiren 3 Günlük Kür 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.