Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Tiroid Tedavisi

08.09.2021
4.286
Tiroid Tedavisi

Troid rahatsızlığının kesin ve net tedavisini ZENCEFİL SUYU tek başına sağlar.

Troid bezinin çok çalışması ve ya az çalışmasının tedavisinin ya…nısıra HAŞİMATO TROİDİ adı verilen troid bezi iltihaplanmasının da tek tedavi (ilaçsız) biçimi taze sıkılmış ZENCEFİL SUYU’dur.
Kullanım: Sabah: 1 çorba kaşığı ( sabah ezanı aç iken ) – Akşam: 1 çorba kaşığı ( akşam ezanı aç iken)

Hazırlanışı: Aktardan, büyük marketlerden ( AVM lerde de bulabilirsiniz) tedarik edeceğiniz taze zencefili yıkadıktan sonra katı meyve sıkacağında ve ya rende yardımı ile suyunu elde edebilirsiniz.

Her seferinde taze olarak suyunu elde edebileceğiniz gibi bir küçük kavanozda bir kaç günlük olarak da hazırlayıp kullanabilirsiniz.
Zencefilin her zerresi çok değerlidir. Suyu çıktıktan sonra geriye kalan tüm kısımları çay olarak hazırlayıp ailenize limon ve bal eşliğinde bir akşam çayı keyfi yaşatabilirsiniz. (Bunun sayesinde hem bu rahatsızlıkları hem B12 vitamin eksikliği yaşamazlar)

 

Not: Taze zencefil suyu bir hayli acıdır. İlk defa zencefil suyuyla tanışacak kardeşlerimiz başlangıç itibari ile tadından dolayı sıkıntı yaşayabilirler. Ancak zaman içerisinde sıhhatinize kavuştuğunuzu gördükçe bundan bile keyif aldığınızı göreceksiniz.

HİÇBİR YAN ETKİSİ YOKTUR…!

Yalnızca kan sulandırma özelliği olduğundan kan sulandırıcı ilaç kullananların zencefil aldıkları sürece bu ilaçları almaması gerekmektedir. O ilacın görevini de zencefil suyu zaten gerçekleştirir.
Troidi az çalışan da çok çalışan da Haşimato troidi olan da muhakkak sonuca ulaşıyor.

TROİDLERİNDE NODÜL MEVCUT OLAN KARDEŞLERİMİZ DE DIŞARDAN NODÜLLERİN ÜZERİNE ZENCEFİL SUYU SÜREREK NODÜLLERİNDEN KURTULABİLİRLER.

Tiroid Tedavisi 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.