Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Pirinç Sütü İle Yağ Yakımı Göbek ve Bacak Yağlarını Parçalıyor

01.09.2021
1.119
Pirinç Sütü İle Yağ Yakımı Göbek ve Bacak Yağlarını Parçalıyor

Diyet yaparken genelde süt diyet listesinin içine girer. Ancak dikkat edilmesi gerekli olan bir nokta vardır. Hayvansal süt ürünlerinin içinde çok fazla laktoz bulunmaktadır. Bunun için laktozsuz süt üretilmiştir ama yinede çok fazla işe yaramaz. Bu yüzden sizlere sütün içinde bulunan mineraller ve proteinlerin aynılarını alabileceğiniz bir bitkisel süt tarifi vereceğiz.

SADECE 3 GÜNDE GÖBEK, SIRT VE BACAK YAĞLARINI PARÇALAYARAK YOK EDER.

Kendiniz elde edeceğiniz pirinç sütü size sağlıklı bir hayat sunarken hemde bacak, sırt ve göbek yağlarınızdan kurtulmanız için birebir.

 

Malzemeler:

8 kap su

1 kap esmer ya da normal pirinç

4 yemek kaşığı bal

2 yemek kaşığı ayçiçek yağı

Hazırlanışı:
İlk önce derin bir tencerede 8 kap suyu kaynatın. Kaynayan suyun içine 1 kap pirinci ekleyin. Ocağı kısık ateşe getirin ve 2 saat boyunca kaynamaya bırakın. 2 saat sonra pirinçlerin suyunu süzün ve soğumaya bırakın. Soğuyan pirinçleri mikserle karıştırın (Kıvamı krem haline gelsin)

 

 

Krem haline pirinçlerin üzerine 4 yemek kaşığı balı ve 2 yemek kaşığı ayçicek yağını ekleyin karıştırın. Pirinç sütü tarifi içilmeye hazır durumdadır.

Not: Ağzı kapaklı bir şişeye veya kase ye koyarsınız çok daha iyi olur.

Kullanımı: Elde ettiğiniz karışımı üçe bölün ve üç gün boyunca tüketin.

 

Pirinç Sütünün Faydaları:

Kolestrolü düşürerek dengeli bir kolestrol sağlar. İçerisinde bulunan az yağdan ötürü vitamin emilimin, daha da arttırır. İçerisinde bulunan D vitamini sayesinde vucüdu gençleştirir. Her gün bir bardak tüketildiğinde bağışıklık sisteminiz güçlenir ve kolay kolay hasta olmazsınız. Bağırsakların düzenli ilaçlanma çalışmasını sağlar. Fazla yağlardan ve toksinlerden arınmanıza yardımcı olur..

Pirinç Sütü İle Yağ Yakımı Göbek ve Bacak Yağlarını Parçalıyor 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.