Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bu Karışım ile Kemik Erimesini Durdurun

Bu Karışım ile Kemik Erimesini Durdurun

Diz ve eklem ağrıları hayatı çekilmez hale getirerek günlük yaşamınızı olumsuz yönde etkiler. Diz ve eklem ağrıları tedavi edilmezse ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.
Orta yaşı geçince kadın, erkek ayırt etmeden herkeste kemik kütlesinde bir azalma görülür ve kemiğin mikromimarisi bozulur, kemikler delikli duruma gelir. Biz buna tıp dilinde osteoporoz diyoruz. Kemik kaybının aşırı ilerlemesi kemiklerin kolayca kırılabilir hale gelmesi demektir. Bu, çocuklarda ve gençlerde de görülebilmektedir. Özellikle kadınlarda menopoz döneminden sonra kemik kaybı daha da hızlanır. Ayrıca omurgada kemik erimesine bağlı çökmelerde de boy kısalması ve sırtta kamburluk gelişebilir.
Kemik Erimesi İçin Organik Kür Tarifi
Malzemeler;

 

250 gram organik bal
1.5 çorba kaşığı kaşık susam
2 çorba kaşığı keten tohumu
1 çorba kaşığı ay çekirdeği içi
1 çorba kaşığı kabak çekirdeği içi
1 çorba kaşığı kuru üzüm
Hazırlanışı;

Tüm malzemeleri çok büyük bir kapta ahşap bir kaşıkla iyice karıştırırken cam kavanoz içerisine dökün. Kullanılışı: Kahvaltıdan önce 1 yemek kaşığı alın. Yararları; Yalnızca birkaç gün kullanımı mükemmel sonuçlar verecek ve kemik erimesine bağlı ağrılarınız dinecektir. Şeker hastaları hariç herkes kullanabilir! Bu doğal karışımın herhangi bir zararlı etkisi bulunmamaktadır.

Kemik Erimesi İçin 2. Kür

 

Diz ve Eklem Ağrılarını Geçiren Eski Yunan Kürü

Malzemeler;

Yarım kilogram organik çiçek balı
5 çorba kaşığı Keten tohumu
2.5 çorba kaşığı toz susam
1 çorba kaşığı kabak çekirdeği
1 çorba kaşığı ay çekirdeği
Malzemeleri çok büyük bir kapta karıştırın. Karıştırdıktan sonra, karışımı bir cam kavanoz içerisine dökün. Hatta cam kavanozun içerisinde karıştırabilirseniz daha kolay olur. 24 saat dolapta bekletin. Daha sonra kürümüz kullanıma hazır!I Kahvaltıdan önce ve öğle yemeğinden önce bir yemek kaşığı tüketebilirsiniz.

Not: Bu tarif şeker hastalarına önerilmez.

BU KÜRLERİN FAYDALARI

Kaslarınızı ve eklemleri güçlendirmenin beraberinde, bu karışımı kullanarak metabolizmanızı da hızlandıracaksınız. Kemik erimesi ve kireçlenmeden korunursun. Aynı şekilde, bağların ve tendonların esnekliği yenilenir ve güçlendirilir. Keten tohumu etkili bir iltihap sökücüdür. Keten tohumunun eklem ağrılarına neden iyi geldiğini biliyor muydunuz? Doğal Omega-3 yağ asidi kaynağıdır. Bu vücudun bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur ve eklemlerde meydana gelen her çeşit enfeksiyon ile savaşılmasına yardımcı olur. Hayvansal yağlardan alınan Omega-3ler tam tersi etki (daha fazla iltihap) yaptıklarından, bu ihtiyacınızı bitkisel kaynaklarından karşılamanız önerilir.Keten Tohumu tarifteki besinlerle birleşince etkisi 10 kat daha artacaktır.

Bu Karışım ile Kemik Erimesini Durdurun 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.