Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Vücuttaki tüm mikrobu öldüren mucize karışım!

28.08.2021
7.772
Vücuttaki tüm mikrobu öldüren mucize karışım!

Vücudu hastalıklardan korumak zor gibi görünse de önlem almak gerekmektedir. Bu karışım vücuttaki tüm mikrobu öldürüyor, böbrekleri temizlemektedir ve hemde zayıflatıyor. İşte tüm hastalıklardan koruyan mucizevi karışım…
Sağlık için bir hayli yararlı besinler olan limon ve sarımsak bir araya geldiklerinde mucizevi bir ikili oluyor ve pek çok hastalıkta da şifa niyetine kullanılmaktadır. Limon ve sarımsak ayrı ayrı da birer şifa deposu olsa da bir araya geldiklerinde vücudu tüm hastalıklardan koruyan bir kalkana dönüşüyorlar. Kanserden koruyor, zayıflatıyor ve daha pek çok problem ortadan kaldırıyor. İşte limon suyunun içine sarımsak atıp içtiğinizde sağlığınıza olan yararları…

 

KANSER OLUŞUMUNA KARŞI TÜM VÜCUDU KORUYOR

Limondaki yüksek miktarda yer alan C vitamini ve sarımsağın içinde yer alan antioksidan bağışıklığı mükemmel hale getiriyor. Cilt alerjenlerini engellemenin beraberinde kanser hastalıklarına karşı tüm organlarda kalkan görevi görüyor.

TIKANAN DAMARLARI AÇIYOR

Limon suyunun içine sarımsak atıp içtiğinizde, tıkanan damarlar açılıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor. Kolesterol ve lipidi düşürerek zararlı yağların hızlı bir biçimde yakılmasını sağlıyor.

 

KİLO VERDİRİYOR

Düzenli olarak tüketilen sarımsaklı limon suyu vücuttaki zararlı yağların yakılmasını sağlayarak hızlı bir biçimde kilogram vermenize yardım ediyor.

BÖBREKLERİ TEMİZLİYOR

Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinliği yok etmektedir ve dokularda ödem oluşmasını engelliyor. Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek, mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.

HER TÜRLÜ AĞRIYI KESİYOR

Tüm romatizmal ağrıları iyileştiren sarımsaklı limon suyu, kireçlenmeyi önleyerek her çeşit ağrının geçmesine yardım ediyor.

Malzemeler

2 litre su katılmamış limon suyu

40 diş soyulmuş sarımsak

Kapaklı ışık almayan kavanoz

Hazırlanışı

Limonları sıkın ve 2 litrelik kavanozu limon suyu ile doldurun. 40 diş sarımsağı limon suyunun içerisine şişeye koyun ve sıkıca kapatın.25 gün serin bir yerde muhafaza edin. Fakat günde birkaç kez çalkalayın.

25 günün sonunda sarımsakların limon suyu içerisinde eridiğini göreceksiniz. Bu karışımı her sabah kahvaltıdan yarım saat önce yarım çay bardağı için.Vücuttaki tüm mikrobu öldüren mucize karışım! 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.