Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

dizi oyuncusu

Bursa’da çok sayıda dizide rol alan tiyatro oyuncusu 38 yaşındaki Ercan Yalçıntaş, evinde *-l-ü bulundu. Polis ekipleri, s-ara h-astası olduğu bildirilen Yalçıntaş’ın *-l-ümüyle ilgili soruşturma başlattı. Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesi, Sırameşeler Mahallesi, Şehit Tarkan Demirci Sokak’taki bir apartmanın 4’cü katında oturan tiyatro oyuncusu Ercan Yalçıntaş’tan ailesi, dün akşam saatlerinden itibaren haber alamadı.

dizi oyuncusu 1

Birçok tiyatro oyununun beraberinde televizyon dizilerinde de rol alan ve s-ara h-astası olduğu bildirilen Yalçıntaş’a ulaşılamaması üzerine annesi Nermin Yalçıntaş, oğlunun yaşadığı daireye girdi. Ercan Yalçıntaş’ın hareketsiz bedeniyle karşılaşan anne ile yakınları durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekiplerinin olay yerinde yapmış olduğu incelemede Yalçıntaş’ın h-ayatını k-aybettiği belirlendi.

dizi oyuncusu 3

Yalçıntaş’ın yatağının başında ise çok sayıda k-olonya şişesinin bulunduğu belirtildi. Kesin *-l-üm nedeninin belirlenmesi için Yalçıntaş’ın c-ansız b-edeni Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Görüntü Sanatları Oyunculuk Bv-*-fatı mezunu Ercan Yalçıntaş’ın şüpheli v*-fatı ile alakalı Polis, soruşturma başlattı.dizi oyuncusu 5

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.