Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Eczacı Bir Beyin Mucize Reçetesi

27.08.2021
6.564
Eczacı Bir Beyin Mucize Reçetesi

Bir Eczacının Mucize Reçete Tarifi Defne Yaprağı ve Kolonya Dün tv de izlediğim, eczacı bir beyin tarifi olan diz ağrısı tedavisini paylaşmak istiyorum.
Eczacı bir Beyin Reçete Tarifi Defne Yaprağı ve Kolonya
Dün tv de izlediğim, eczacı bir beyin tarifi olan diz ağrısı tedavisini paylaşmak istiyorum.

Ameliyat olmaktan kurtuldum diyen bayan tarifi şöyle veriyor;

Defne yaprağı ve Kolonya mucize ağrı kesici tarifi

Eklem romatizması, bel, boyun ağrıları çekenler.. Bu yazımız sizleri yakından ilgilendiriyor. Defne yaprağı ve kolonya yardımı ile ağrılara son!

Araştırmasını, görmesini bilirsek doğanın bize sunmuş olduğu şifalar saymakla bitmez. Günümüzde isimlerini dahi duymadığımız pek çok hastalık olduğu gibi, bildiğimiz tanıdığımız pek çok bitkinin farklı farklı kullanımlarıyla bu hastalıklara şifa olan mucizevi karışımlar da mevcut.

 

Bu bitkilerden bir tanesi de defne yaprağı. Kullanılan defne yapraklarının temiz ve hastalıksız olması çok önemli.

 

Bize gereken malzemeler:

* 22 adet defne yaprağı

* Kavanoz

* Su ve limon kolonyası

Yapılışı

Suda bekletilip tozlarından arındırılan 22 adet defne yaprağını kavanoza yerleştiriyoruz. Üzerine ise arıtılmış, temiz içme suyu ekliyoruz. Yaprakların üstünü geçene kadar su ile doldurduktan sonra kavanozun kapağını kapatıyoruz. Hazırladığımız karışımı karanlık bir ortamda 22 gün bekletiyoruz. 22 günün sonunda içerisindeki defneleri süzüyoruz. Kavanozun içerisinde kalan su miktarı kadar kolonyayı,kavanoza ekliyoruz. Karışımımız hazır. Ağrı olan bölgelere düzenli ilaçlanma uygulayabilirsiniz. Hazırlanan karışımı buzdolabında muhafaza ediniz. Faydalı olabilmek adına bu yazıyı sosyal ağlarda arkadaşlarınıza göndererek onlarla da paylaşabilirsiniz..

Eczacı Bir Beyin Mucize Reçetesi 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.