Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Turşu Tuzu ve Zeytinyağı ile Hazırlanan Felç Kürü

24.08.2021
3.363
Turşu Tuzu ve Zeytinyağı ile Hazırlanan Felç Kürü

Zeytinyağı içinde Çözünen Doğal Tuz Baş, Boyun ve Eklem Bölgesindeki Ağrıları Gideriyor. Bu Pratik Tedavi Yöntemi Sayesinde Ağrılara Veda Edeceksiniz
Baş, Boyun ve eklem ağrıları insan hayatını bir hayli kötü etkiler. Bu sorunu doğal malzemelerle çözebilirsiniz. Size vereceğimiz bu basit evde yapılacak tarifle beş yıl ağrı derdi yaşamayacaksınız!

 

10 Yemek kaşığı nitelikli tuza ve 20 yemek kaşığı zeytinyağı na ihtiyacımız var.

Zeytinyağı Tuz Karışımı ile önümüzdeki beş yıl ağrı çekmeyin
Tarif: Bu tarifi hazırlamak için çok da çaba sarf etmenize gerek yok. Tek yapmanız gerekli olan cam bir kapta malzemeleri birleştirmek. Ağzını sımsıkı kapatınca iki gün içerisinde karışımınız açık renkli olacaktır.

Uygulama: Tercihen sabahları karışımı ağrıyan bölgeye sürün. Ovalayarak yedirin. Eğer baskı oluşuyorsa ve dayanamıyorsanız, 2-3 dakikayla başlayın ve yavaşça bu dakikayı arttırın. Uzmanlar 20 dakikanın masaj için yeterli olduğunu düşünüyorlar. Nemli bir havluyla en son silin.

Teniniz tahriş olmuş olabilir, bir bebek pudrasını tahriş olduğunuz bölgeye rahatlatmak için sürebilirsiniz.

10 Gün içerisinde, karışım cildinize etki etmeye, kıkırdak ve kemik bağlarındaki kaslarınız yenilenmeye başlayacak. 8-10 gün arasında ciddi değişiklikler göreceksiniz!

Tedaviyi uygularken ağrınız bütünüyle kaybolacaktır. Sağlıklı kan akışına ve keskin görüşe sahip olacaksınız. Vücudunuz toksinlerden arınacak ve metabolizmanız en sağlıklı haline ulaşacak.

FELÇ GEÇİRMİŞ EL ve AYAKLAR İÇİN KESİN ÇÖZÜM
Almanya ülkesinde gerçekleştirilmiş olan bir araştırmaya göre felç geçirmiş uzuvları tedavi eden en sağlıklı ve organik yöntem turşu tuzu ve zeytinyağı. Sadece felç durumunda değil romatizma ve kırık sonrası hareketsiz ve cansız olan organların iyileşme sürecinde bu karışım bir hayli yararlı.

 

* Yapılan bir deney sonrasında ayak parmakları felç geçiren bir hastanın bu karışımı uyguladıktan sonra parmakları bütünüyle açılmış ve hareket etmeye başlamıştır. Eğer sizin ya da çevrenizde ki herhangi bir kişinin böyle bir problemi varsa aşağıda vereceğimiz kür ile iyileşme sürecini hızlandırması mümkün hale gelecektir.

Zeytinyağı ve Turşu Tuzu İle Felç Kürü Nasıl Hazırlanır?
Malzemeler:
– 1 litre doğal saf zeytinyağı
– Yarım kilogram turşu tuzu

Yapılışı: 1 litre saf zeytinyağı ile yarım kilogram turşu tuzu bir kabın içinde karıştırılır. Kolaylık olması bakımından 2 buçuk litrelik bir içecek şişesinde malzemeleri karıştırabilir ve muhafaza edebilirsiniz.

* Karışımı güneş alan bir ortama koyun. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir yer olursa çok daha iyi olacaktır. Çünkü karışımı gün içerisinde çalkalamanız tuzun iyice yağın içinde erimesinde yardım edecektir. Hava sıcaklıkları 25-30 derece civarındayken 10 gün boyunca karışımın güneşte kalması yeterli olacaktır.

* Zeytinyağı turşu tuzu karışımı hazır hale geldikten sonra felçli bölgeye yine güneşin bol bulunduğu bir ortamda tıpkı güneş yağı gibi sürülerek uygulanır. Karışımı uyguladıktan hemen sonra sürülen bölgede ki hareketlenme herkes tarafından dikkat çekecektir. Yarım saat boyunca güneşte kaldıktan sonra ılık suyla yine masaj yaparak bölgeyi yıkayın.

* Bu uygulamayı haftada 3 defa uygulamanız yeterli olacaktır. Bu kadar basit bir uygulamanın etkilerini görmek için eğer siz ya da çevrenizden birilerinin ihtiyacı varsa muhakkak uygulayın.

Turşu Tuzu ve Zeytinyağı ile Hazırlanan Felç Kürü 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.