Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Organik Bu Kür Karaciğeri Yeniler, Göbeği DümDüz Yapar!

24.08.2021
1.645
Organik Bu Kür Karaciğeri Yeniler, Göbeği DümDüz Yapar!

Genç görünmenin temel mantığı önemli ölçüde iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır.

 

Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir hayatın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddeler ile savaşan besinlerin alınmaması ise diğer bir boyuttur. Bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içerisine sokacaktır.

Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok kolay doğru beslenme tekniklerini uygulama!
Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam biçimi alışkanlıkları.

Fakat, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya ya da kalmaya vakit yok, bu nedenle toksinlere maruz kalıyoruz.

Karaciğerimiz daima korunmalıdır çünkü çalışmaları bizler için hayati önem arzetmektedir. Bunu başarmak için, sık sık onu temizleyip detoks yerine getirmemiz gerekir.

Karaciğerimiz detoks adı verilen bu işleme ihtiyaç duyar; çünkü işlevi vücudumuzu temizlemek ve içerisindeki zararlı toksinleri temizlemek ve yalnızca protein emiliminde yardım etmektir.

 

Burada karaciğeriniz için bir mucize gibi çalışan bir karışım sunuyoruz!
Karaciğer sorunlarını tanımak için zorlandıklarından daha uzun sürebilir, bu nedenle bu süre zarfında karaciğeri temizlemeye ve sağlıklı bir biçimde yemeye çalışın. Karaciğer zaten hasar alırsa, gelecekte daha küçük ve daha ciddi problemlerle saldırıya uğrayacaksınız.

✔️ Bu organı temizlemek için çok kolay ve doğal bir yöntemdir!

KARACİĞERİ TEMİZLEYEN ZAYIFLATAN GENÇLEŞTİREN KARIŞIM
MALZEMELER

✔️ 1 Adet limon suyu
✔️ 2 Adet portakal suyu
✔️ 7-8 Tane taze nane yaprağı
✔️ 1 litre su
✔️ 2 yemek kaşığı organik bal

YAPILIŞI
Kaynatıp suyu kaynatın. Ardından, nane yaprakları ilave edin ve 5 dakika daha kaynatın. Birkaç dakika soğuması için ateşten çıkarın ve ardından portakal / limon suyunu hem rendelenmiş limon kabuğuyla beraber ekleyin.

Sonunda karışım soğuduktan sonra balla karıştırın. Bu karışım haftada 2 kere yapılacak. 1 ay boyunca.

Bu içeceği sıcak ya da soğuk olarak yudumlayın. Karaciğerinizi her iki şekilde de temizler, ve sindirim sisteminizin işini de kolaylaştırıp zayıflatır!

Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin yararlanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…

Organik Bu Kür Karaciğeri Yeniler, Göbeği DümDüz Yapar! 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.