Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Patates Suyu İle Cilt Bakımı

23.08.2021
4.748
Patates Suyu İle Cilt Bakımı

3 Gecede Mermer gibi bir Cilt için PATATES SUYU
Cilt lekesi, sivilce izi, akne izi ve cilt kırışıklıklarını gideren doğal yöntem

 

Patates, vücudunuzu dinç ve kuvvetli tutup size sağlık vermiş olduğu gibi cildinize de bir hayli iyi gelecek bir besindir. Vitamin A, Vitamin B, Vitamin C, fosfor, potasyum, karbonhidrat, kalsiyum ve magnezyum açısından bir hayli zengin olan patates, hemde antioksidan olma özelliği gösteren bir besindir. Patates suyu içmek bağışıklık sisteminizi güçlendirerek vücudunuzdan zararlı toksinlerin atılmasını sağlayacak bu şekilde cildiniz daha sağlıklı bir görünüm elde edecek.

 

PATATES SUYU NASIL UYGULANIR?
İki patatesi rendenin en ince bölümünde rendeleyin. Suyunu sıkın ve bununla yüzünüzü yıkayın. Geriye kalan posasını gözaltlarına ve burun üzeri de olmak üzere yüzünüze yayın. Cilde yapışıyor, düşmüyor, rahatlıkla işinizi yaparken yüzde duruyor.

Yarım saat sonra yüzünüzü temizleyin, pürüzssüz ve mermer gibi bir cildiniz olacak. Sivilceyi engelliyor, ciltteki kırmızılıkları ve gözaltı morluklarını yok etmektedir. Burun üzerini tertemiz yapıyor. Dinlenmiş bir görünüm veriyor. Özellikle dışarı çıkmadan evvel yapılınca , sanki yüze pudra sürmüş gibi oluyor. Bunu her gün yapmak çok faydalıdır…Patates Suyu İle Cilt Bakımı 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.