Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Erkeğinizin Sizi Artık Sevmediğini Gösteren 10 Belirti

22.08.2021
4.216
Erkeğinizin Sizi Artık Sevmediğini Gösteren 10 Belirti

Hepimizin bilmek isteyeceği bir şeydir sevdiğimiz insanın bizi sevip sevmediği. Steve Harvey adında bir yazar “Act Like a Lady, Think Like a Man adlı popüler romanında kadınlar için çok önemli bilgilere yer vermiştir. Eşinizin sizi sevmediğini gösteren 10 önemli ve gözden kaçırmamanız gereken belirtiler şunlardır.

1. Görünüşünüze yaptığı yorum

Erkeğinizin Sizi Artık Sevmediğini Gösteren 10 Belirti 1

Ömer Hayyam, “Bir insan, sevgilisinin her şeyinden, kusurlarından bile hoşlanacak, sevmediği kişilerin mükemmelliğine kızacaktır” demiştir. Gerçekten sevgi dolu bir erkek için, dağınık saçlarla ve hatta büyük boy geceliklerinizde bile her zaman güzelsiniz.

Tatilden sonra kendiniz söylemezseniz kilo aldığınızı fark etmeyecektir. Ancak erkeğiniz sürekli olarak spor salonuna gitmenizi söylüyorsa veya estetik ameliyata ihtiyacınız olduğunu ima ediyorsa, orda biraz düşünmek gerekebilir. Muhtemelen ona uymayan bir şeyler var demektir. Ve kilo versen bile sende başka kusurlar bulacaktır.

2. Sizi her zaman yüceltir

Erkeğinizin Sizi Artık Sevmediğini Gösteren 10 Belirti 3

Kadınlar ilişkilerindeki sorunları veya eşlerinin eksikliklerini arkadaşlarıyla paylaşma eğilimindeyken, erkekler genellikle içlerinde yaşarlar. Hiç kimse mükemmel değildir ama gerçekten sevgi dolu insanlar, kusurlara odaklanmak yerine eşinin güzel yanlarını görmeye odaklanmalıdır.

Eşiniz sizi herkesin önünde küçük düşürüyorsa ve başarısızlıklarınıza gülüyorsa o ilişkiden pek hayır beklemeyin.

3. Alışkanlıklarınıza karşı tutumu

Erkeğinizin Sizi Artık Sevmediğini Gösteren 10 Belirti 5

Seven erkekler kadınların birçok kusura karşı güzel tepkiler verir, mizah yönüyle yaklaşır. Eğer erkeğiniz yaptığınız her küçük şeyi sürekli inceliyor ve davranışınız hakkında olumsuz yorumlar yapıyorsa, geriye kalan tek hissin aşk yerine kızgınlık olduğunu düşünebiliriz.

4. Seni dinlemiyorsa

Erkeğinizin Sizi Artık Sevmediğini Gösteren 10 Belirti 7

Bilim adamları, bir erkeğin bir kadını sadece 6 dakika boyunca dikkatle dinleyebildiğini kanıtladılar. Bu nedenle hanımlar, bir dahaki sefere eşinizle sohbet ederken, kısa tutmaya çalışın.

Yine de seven erkek, onu ilgilendirmeyen konularda bile, sizi dikkatle dinlemek isteyecektir. Ancak her konuşmaya çalıştığınızda konuyu değiştirmeye devam ederse veya farklı bahaneler bulup kaçarsa, büyük olasılıkla sizin ne düşündüğünüzle ilgilenmiyor boşa kürek sallamayın.

5. Duygularına karşı nasıl davranıyor

Erkeğinizin Sizi Artık Sevmediğini Gösteren 10 Belirti 9

Erkekler kesinlikle kadınların gözyaşlarına dayanamaz. Ve son zamanlarda yapılan bilimsel bir açıklamaya göre: Kadınların göz yaşının, erkeklerin kanındaki testosteron seviyesini düşüren ve cinsel arzunun azalmasına neden olan özel uçucu maddeler içerdiği ortaya çıktı. Bu yüzden ağlamayı sevdiklerinizi etkilemek için sık sık kullanmayın.

Aslında ağladığınızda, bir erkeğin yapmak istediği tek şey kaçıp onu görmemek olur. Ama sizi seviyorsa, ağlama sebebiniz ona önemsiz görünse bile, kendini toparlayacak ve sizi rahatlatmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Sadece tekrar gülümsemeye başladığınızda sakinleşecektir. Ancak, sizi sevmiyorsa ağladığınız için size daha çok kızacak ve farklı sebepler bulacaktır.

6. Flört Etmiyorsa

Erkeğinizin Sizi Artık Sevmediğini Gösteren 10 Belirti 11

Flört etmek, ilişkiler için çok iyidir. Duyguları canlandırmak ve rutinin dışına çıkmak için harika bir araçtır. Gün  içinde mesajlaşarak, ilgi çekici ipuçları, eğlenceli fotoğraflar yollayarak karşılıklı ilgiyi yeniden canlandırabilirsiniz. Elbette, her iki tarafın da birbirlerinin ilerlemelerine aktif olarak yanıt vermesi çok önemlidir.

Bununla birlikte, eğer eşiniz bu tavırlarınıza karşılık vermiyorsa sevgisini oturup sorgulayabilirsiniz.

7. Sizi ikinci plana atıyorsa

Erkeğinizin Sizi Artık Sevmediğini Gösteren 10 Belirti 13

Seven adam için önce sevdiğinin istekleri önemlidir. Sizin arkadaşlarınız veya akrabalarınızla iyi olabilir onların yardıma ihtiyacı olduğunda koşuyor olabilir. Herkese iyi size iyi davranmıyor ve sizin istekleriniz hep ikinci planda kalıyorsa burda durup düşünmeniz gerekebilir.

Erkeğinizin Sizi Artık Sevmediğini Gösteren 10 Belirti 15

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.