Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Vücudunuzda Yağ Bezesi Var ise İşte Doğal Tedavisi

Vücudunuzda Yağ Bezesi Var ise İşte Doğal Tedavisi

Lipom, derinin altında, yumuşak doku tümörünün en yaygın biçimi olan yağ dokusundan oluşan iyi huylu bir tümördür. Bu hastalık hayatı tehdit edici ve genel itibari ile ağrılıdır, fakat çok rahatsızlık verici olduğu olabilir ve bakması zordur. Lipomlar vücudun herhangi bir yerinde görünebilir, fakat genelde boynu, elleri, alnı, koltuk altını ve gövdeyi etkiler. Genel kaldırma prosedürü ameliyatı içerir, fakat sorunun doğal olarak da tedavi edilebileceğini bilmelisiniz.

REKLAM

 

Doğal olarak lipomlar nasıl tedavi edilir?
Aşağıda göreceğiniz ilaçlar lipomları kolayca tedavi edebilir ve hazırlanmaları çok zor değildir. Ve sana bir kuruşa mal olmayacak. İşte onları nasıl hazırlayabileceğiniz:

Bal ve un
Bir çorba kaşığı bal ve aynı miktarda un karıştırın, daha sonra macunu lipom üzerine uygulayın ve üzerine bir bez parçası yerleştirin. Çözümün yaklaşık 36 saat çalışmasına izin verin ve işlemi haftada bir kez tekrarlayın. Çok kısa bir süre içinde lipom azalır.

 

Yumurta sarısı ve tuz
Bir yumurta sarısını birkaç çorba kaşığı tuzla karıştırın ve en iyi sonucu almak için bu karışımı günde 4 kez uygulayın. Karışımı alan üstünde tutmanız gerekli olan süre, lipomun boyutuna bağlıdır, fakat arzu ettiğiniz kadar da kullanabilirsiniz. Lipom bütünüyle kaybolana kadar hergün bu işlemi tekrarlayın.

 

Propolis
Her gün lipom üzerine birkaç damla propolis uygulanması, büyüklüğünü azaltır ve bir aydan kısa bir süre içinde kaybolmasını sağlar.

REKLAMVücudunuzda Yağ Bezesi Var ise İşte Doğal Tedavisi 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.