Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

4 Çocuk Annesiyim Arkadaşlarım Porselen Bir Cildim Olduğunu Söylediler

19.08.2021
1.990
4 Çocuk Annesiyim Arkadaşlarım Porselen Bir Cildim Olduğunu Söylediler

Siyah noktalara karşı daha hassas cilt tipleri yağlı ve karma ciltlerdir. Gözenekleri üstünde biriken kir ve yağları engeller. Makyaj, toz ve kirlilik kullanmak, bunlara neden olabilecek faktörlerden bazılarıdır. Cilt tipinize bağlıdır, fakat onları önlemenize yardımcı olabilecek farklı yollar vardır.

 

 

Burada, hazırlaması çok zor olmayan sodyum karbonattan hazırlanmış olan bir maske sunacağız ve sonuçlar sizi kesinlikle şaşırtacak!

Neden Kullanılmalı
Cilt temizliği içindir, bu şekilde gözeneklerinizdeki tüm kiri temizler. Bu kir, gözeneklerinizi etkileyen ve sivilcenin ortaya çıkmasına neden olandır.
Tüm siyah nokta ve sivilceler kolayca giderilecek ve yakında yok olacaklar.
Tonunuzu tonlandırırken cildinizin ağrıdığını fark ettiyseniz, bu maske sizin için ideal bir çözümdür. Ağrı giderilir ve cildiniz daha yumuşak ve daha fazla sulanır. Tüm yağlar ve kremler daha kolay emilecektir.
Anında bu inanılmaz maskeye aşık olacaksın!
Sodyum karbonat, antiseptik ve antibakteriyel özellikler ile dolu bir bileşendir!

Tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış olan bir maskedir. Hepsi ucuz ve evde hazırlayabileceksiniz! Yağlı cilt durumunda ayda bir kez yapın.

Siyah nokta anında ortadan kalkacak. Cildinizin tenini kirletiyor ve gözenekleriniz ölü hücreler ve yağla kaplı olduğunda ortaya çıkıyor. Gözenekler genişler.

Malzemeler:
1 çorba kaşığı sodyum karbonat
1 çorba kaşığı elma sirkesi
1 su bardağı su
½ limon
1 kaşık Bal
Hazırlanışı
1- İlk önce, yarısı su dolu bir bardak alın. Elma sirkesini koyun ve inceltmek için karıştırın.
2- Kabartma tozu diğer bir kaba koyun.
3- Üzerine limon suyunu ekleyin ve karıştırın.
4- Sonunda seyreltilmiş sirkeyi diğer tüm malzemelerle birleştirin ve bal ekleyin. Malzemeler iyice birleşene kadar iyice karıştırın.

 

Uygulama:
1- Herhangi bir kirliliği engellemek için yüzünüz iyice yıkanmalıdır.
2- Yumuşak bir bezle kurulayın.
3- Maskeyi parmak uçlarınızla ya da yumuşak bir fırça ile yerleştirin ve 10 dakika boyunca masaj yaparak sürün sonra, bol suyla yıkayın.
4- Sonuçları bile ilk uygulamada sizi şaşırtacak!4 Çocuk Annesiyim Arkadaşlarım Porselen Bir Cildim Olduğunu Söylediler 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.