Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Ponza Taşı ile İstenilmeyen Tüylere Son..!

18.08.2021
2.059
Ponza Taşı ile İstenilmeyen Tüylere Son..!

Bayanlar olarak vücudumuzdaki tüylerden bütünüyle kurtulmak hepimizin hayalidir.Kolda, bacakta ve yüzdeki tüylerden acısız bir biçimde kurtulmak için bu yöntemi kesinlikle denemelisiniz.

 

Tüyleri azaltıp yok etmenin beraberinde vücuttaki ölü derileri de ortadan kaldıran bu yolla yumuşacık ve sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız.

Ponza Taşı ile İstenmeyen Tüylerden Kurtulun
Malzemeler:

Yuvarlak kesim ponza taşı (Aktarlarda satılıyor)
Sabun
Su
Uygulanışı:

 

Tüylerinizden kurtulmak arzu ettiğiniz bölgeyi sabun ve ılık suyla güzel bir şekilde yıkayalım. Duş satın aldıktan sonra da uygulayabilirsiniz.
Ponza taşı yardımı ile kıllarınızın çıkış yönünün tersine olacak biçimde dikey masaj uygulayın.
Bu işlemi 5 dakika kadar uygulamanız yeterli olacaktır.
Ponca taşı uygulamasını 20-otuz gün boyunca hergün uyguladığınız takdirde tüylerinizin yok olduğunu göreceksiniz. Bu süre tüylerin sıklığına göre biraz daha uzayabilir.
Ponza Taşı ile Kıl Dönmesi ve Batıklardan Kurtulma
Ağda ya da epilasyon sonrasında bacaklarınızda batık oluştuysa ilk iş bir ponza taşı edinmenizi öneriyoruz. Sonrasında bacaklarınız kuru iken bu taşı elinize alın, yukarı aşağı daireler çizerek çok fazla bastırmadan masaj uygulayın. Bu işlemi uygularken ponza taşını çok bastırırsanız hem canınız yanar hem de bacaklarınızda sizi rahatsız eden çizikler meydana gelebilir. Bu sebeple uygulamayı çok sert bir biçimde yapmayın. Uygulama sonrasında masaj yaptığınız bölgedeki ölü deriler temizlenir, batık ve kıl dönmesi de kaybolur. Bu yöntem cilde herhangi bir zarar vermediği için bir çok bayan tarafından denenmekte ve olumlu sonuçlar alınmaktadır. Uygulama sayesinde bacaklara peeling yapıldığından pürüzsüz ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Banyo sırasında uygulayacağınız bu peeling sayesinde cildiniz ölü hücrelerden arınarak, daha pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşabilir.

Ponza Taşı ile İstenilmeyen Tüylere Son..! 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.