Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bu İçecek Uykuda Kilo Verdiriyor

Bu İçecek Uykuda Kilo Verdiriyor

Karışımı her akşam için, gece boyunca yağlar yakılsın, hergün kilogram vermiş olarak uyanın
Dünyadaki en sağlıklı yiyeceklerden biri kesinlikle baldır. İnsanlar hemde çeşitli sağlıklı besin maddelerinde çok miktarda bulunan ve pek çok sağlık faydası sağlamakta olan süper sağlıklı bir madde olarak da adlandırırlar. Ama, bal ve tarçından oluşan bir kombinasyonun neler yapabileceğini biliyor musunuz?

 

Bu oldukça güçlüdür ve bir gecede kilogram vermeyi başaracaksınız!
Bu yazıda, size yatmadan önce almanız geren bir içecek sunacağız , ve sabah uyanınca kilogram vermiş olacaksınız! Bu muhteşem!

Tarçının sağlığımız çeşitli yaralarının olduğunu biliyoruz. Cildinizi iyileştirir, kan akışını artırır, kolesterol seviyenizi düşürür, kalp, bağırsaklar, mide için mükemmeldir ve kilogram kaybı sürecini hızlandırır

Yemeklerinde kullan. Her yemek için 1 çay kayığı şeker yerine tatlandırmak için çeyrek çay kaşığı tarçın kullanın.. Yatağa gitmeden önce her gece bal ve tarçın tozu karışımı iç.

 

Not: Bu karışımın hazırlanması bir hayli zor değildir ve muhtemelen mutfağınızda her şey vardır!

Hazırlanışı:
200 ml su kaynatın. Yarım çay kaşığı tarçın tozu ekleyin ve soğuması için 30 dakika bekletin. Su yeteri kadar soğuk olduğunda, 1 tatlı kaşığı bal ekleyin ve buzdolabında dinlenmeye bırakın. Yatağa gitmeden 30 dakika önce bu süper sağlıklı içeceği bir bardak için. İçeriğe diğer bir şey eklemeyin ve yalnızca yatmadan önce için!

Bütün sindirim sisteminiz temizlenecek; Parazitleri, mantarları ve diğer mikroplardan kurtulacaksınız ve her zamankinden daha sağlıklı olacaksınız!

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.