Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bel Bölgesindeki Yağları Eritir, Belinizi 5 cm İncelten Çay

18.08.2021
1.345
Bel Bölgesindeki Yağları Eritir, Belinizi 5 cm İncelten Çay

Alınan kilogramlar bel ve karın bölgenizde oluşuyor ise incelten etkiye sahip çayı denemelisiniz

 

Elma tipi vücuda sahipseniz yağlar genel olarak karın ve bel bölgesinde birikir. Çok kilogramlardan kurtulmak istiyorsanız diyetinize bu çayı ilave edeceksiniz.

Hemen sonuç almayı beklemeyin Diyet ve egzersizlerinizi bırakmayın. Programınıza ilave edeceğiniz inceltici çay ile kalıcı şekilde kilogram vermeye çalışın. Hızlıca kilogram vermek zor ama metabolizmanızı normalinden biraz daha fazla çalıştıracaktır.

Bu çayı hazırlarken defne yaprağı ve tarçından faydalanacağız. Beldeki yağların yakan çayın birde irin azaltma etkisi de vardır. Metabolizmayı hızlandıran tarçın hemde kan şekerini de dengeliyor. İdrar söktürücü etkisi ilede vücuttan zehirli maddeleri atıyor.

Defne yaprağı sindirimi düzenliyor ve bağırsak problemlerini onarıyor. Defne yaprağı iştah kesici özelliği de vardır. Defne yaprağı sakinleştiricidir.

Bu çay tek başına faydası olmayacaktır. Çayı içerken beslenme programınızıda gözden geçirmeniz gerekir.

Bel incelten çay tarifi
Malzemeler
500 ml kadar su
5 gram kadar toz tarçın
6 adet kadar defne yaprağı
1 tatlı kaşığı kadar bal
Nasıl hazırlanır?
500 ml suyu kaynatın. Kaynadığında defne yaprağını ve tarçını koyun. Malzemeleri koyduktan sonra suyun altını kısık dereceye getirin. 2-3 dakika sonra kapatın ve dinlendirmeye bekleyin.

5 dakika dinlendikten sonra çayı süzün. Aç karnına tüketin. İlaç kullanıyorsanız ya da bir rahatsızlığınız varsa kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Bel Bölgesindeki Yağları Eritir, Belinizi 5 cm İncelten Çay 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.