Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Kansere Karşı Zerdeçal Karabiber Zeytinyağı Kürü

16.08.2021
2.023
Saracoglu Kansere Karşı Zerdeçal Karabiber Zeytinyağı Kürü

Kanser sorunu bütün dünya üstünde en sık ölümlere neden olan olumsuz etki olarak gösterilmektedir. En başta beslenme ve çevre koşulları kanser yapıcı etkisi olmaktadır. Aynı zaman günden güne kirlenen çevre ve bozulan gıdalar kansere daha da etkisi olmaktadır.

 

Neyse ki bazı doğal gıdalar ile kansere karşı savaşımızda bir adım daha öne geçeceğiz. Saracoglu hocamızın önerdiği bu kür, özellikle bazı Asya ülkelerinde uzun zamandır hali hazırda kullanılmaktaydı. 3 yararlı gıdanın toplandığı bu kürün en önemli olan özelliği antioksidan etkisidir. Bu 3 gıdanın tek bir karışımda toplanması ile bu yararlı etkisi iki kat artmaktadır. Şimdi kürün faydalarına kısaca göz atalım:

 

Zerdeçal Karabiber Zeytinyağı Kürü Yararları
1: Kanseri önler

Kanser ve tümör hücrelerinin oluşumunu önleyen kıymetli besin maddeleri bu karışımda bulunmaktadır. Bunun sayesinde muhtemel kanser ve tümör hücrelerinin oluşumunu engeller. Var olan hücrelerin de büyümesini engeller. Kansere karşı tüketebileceğiniz en yararlı karışım arasında bulunmaktadır. Kanser riskini azaltmak için bu kürü şiddetle uygulamanızı öneriyoruz.

2: Zayıflamaya Yardımcı Olur

Karışımda yer alan besin maddeleri özellikle zerdeçal, karabiber metabolizmayı hızlandıran etkisi vardır. Bunun sayesinde yağ yakımı hızlanır ve zayıflamanıza yardımcı olmaktadır.

3: Kış Hastalıklarına Karşı Korur

Özellike soğuk kış günlerinde bu doğal kürü tüketerek grip, nezle gibi problemlere karşı daha dirençli hale geleceksiniz.

4: Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

Kış hastalıkları ile beraber genel bütün sistemi ilgilendiren bağışıklık sisteminin güçlenmesi için bu doğal kürün etkisi çoktur. Hastalıklara karşı daha dirençli olmak için de kürü tavsiye ediyoruz.

Kür Tarifi:

Yarım çay kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı zeytinyağı
Yarım çay kaşığı karabiber
Tüm malzemeleri karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz. Günde 3 kere bu kürden 1 çay kaşığı tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Karışımın oranını artırarak cam kaplarda bir hafta kadar muhafaza edebilirsiniz. Özellikle sabah evden çıkmadan ve gece uyumadan önce tüketmeniz çok etkili olacaktır.

Saracoglu Kansere Karşı Zerdeçal Karabiber Zeytinyağı Kürü 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.