Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saracoglu Gıdıyı Yok Etmek İçin Kür Tarifi

16.08.2021
1.538
Saracoglu Gıdıyı Yok Etmek İçin Kür Tarifi

Merhaba sevgili okurlarımız. Bugün sizlere çağımızda pek çok bayanın şikayetçi olduğu gıdı hakkında, nasıl gider ne gibi çözümler üretebiliriz gibi konularda yardımcı olacağız.

Gıdı çenemizin altında oluşur. Gıdı sarkması çok doğal bir olay olmakla birlikte buna çözüm sunmak zor ve kesinlikle sabır işidir. Çoğu kadın birey gıdısını sevmez. Gıdı, kilogram ile ilgili olmadığını belirtmek isteriz. Aksine zayıf bireylerde de gıdı oluşmakta. Şimdi buna ne gibi çözümler üretebiliriz gelin onları inceleyelim.

Doğru ve düzenli beslenerek ve buna ilave olarak egzersiz yaparak gıdıdan kurtulmak mümkün. Bunlarla beraber gıdıdan kurtulmak için doğal, hazırlanması çok saracoglu basit kür yardımı ile daha kısa bir süre içinde bu işe çözüm bulabiliriz.

İşte o harika doğal kürün tarifi:

Bu doğal kür için gereken malzemeler sırasıyla bir adet yumurtanın akı, iki tatlı kaşığı süt, iki tatlı kaşığı bal, iki tatlı kaşığı limon suyu. Malzemelerin az olduğu gibi hazırlanması da bir hayli basit. Bir kasenin içerisinde bütün malzemeleri karıştırın. Elinizle gıdıya sürün. Masaj uygulayın. Yarım saat sonra ılık suyla durulayın. Bu işlemi iki günde bir düzenli bir biçimde uygularsanız gıdının toparladığını göreceksiniz.

Gıdıdan kurtulmak için egzersizler:

İki elinizin avuç içiyle çeneniz boyunca aşağıya doğru hafifçe bastırarak masaj yapınız.

Sırtınızı düz bir zemine yaslayın. Başınızı yukarı kaldırıp boyun kaslarınızı gerdikten sonra iki elinizin avuç içiyle yukarıya doğru hareketlerle 4 kere masaj yapınız.
Sakız çiğnemek çenenizi güçlendirecek ve gıdıyı yok etmekte yardım edecektir.

Saracoglu Gıdıyı Yok Etmek İçin Kür Tarifi 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.