Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bu Organik Uygulama Varisli Damarlardan Kurtulun

13.08.2021
2.905
Bu Organik Uygulama Varisli Damarlardan Kurtulun

Organik Varis Kürü, Kullanılmaya başlandığı andan itibaren kısa süre içerisinde etkisini görmeniz mümkündür. Varis Kürü bir hayli ekonomik ve kolay hazırlanan bir yoldur. Varisli damarlarınızı kurtaracak bu uygulama için ihtiyaç duyduğumuz şey sadece zeytinyağıdır.
Bu uygulamayı yapmadan önce, uygulama yapılacak bölgenin temizliği çok iyi yapılmalıdır. Böylelikle temizlenen cilde varis kürü kolayca nüfus edecektir.

 

Zeytinyağlı Varis Kürünün Hazırlanışı ve Uygulanışı
Kürü hazırlamak için, yarım çay bardağı zeytinyağını tavada veya mikrodalga fırınında ısısına dayanabileceğiniz kadar ısıtın. Sıcak hale gelen yağ ile ellerinizi ovalayarak arzu edilen bölgeye dairesel masaj hareketleriyle güzel bir şekilde masaj yapılarak yedirilir.

Yapılan bu işlem kan akışının hızlanmasına katkı sağlayacaktır. İltihap birikmesi damarlarda kalmayacak ve hepsi kan ile beraber dolaşım yolu ile vücuttan dışarı atılacaktır.

 

Ayrıca bu işlemle birlikte varisli damarlar, çatlaklar ile selülitleriniz dahi yok olacaktır. Bu organik kürü 1 hafta boyunca ara vermeden günde 1 defa olmak şartıyla yapabilirsiniz.

2. YÖNTEM

Zerdeçal (1 yemek kaşığı)
Tıbbi Alkol (1 fincan)
Aspirin (5 adet)

Nasıl Hazırlanır? Plastik bir kapa tıbbi alkolü döktükten sonra üzerine zerdeçalı ekleyin ve karıştırın. Daha sonra aspirinleri toz olana kadar ezin ve tüm malzemeyi karıştırın. Hazırlanan bu karışım 24 saat bekletildikten sonra kullanmak mümkündür.

Temiz ayaklara bu karışım hafifçe sürülür. Ardından pamuk bir bezle kapatılır.. Üzerine çorap da giyebilirsiniz. Sabah kalktığınızda ılık suyla ayaklarınızı yıkayın. Her gece bunu tekrarlayın. Bu arada bazı nemlendirici kremler kullanabilirsiniz. 10 gün boyunca bu tedaviye devam edin. Sonunda, varislerden nasır ve çatlak topuklarınızdan kurtulacak, hemde gözle görülür bir biçimde ayaklarınızın güzelleştiğini göreceksiniz. SAĞLIK İÇİN PAYLAŞ…

Sağlıklı günler dileriz.

Bu Organik Uygulama Varisli Damarlardan Kurtulun 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.