Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

İyileştirilmesi En Kolay Hastalık Kanser

12.08.2021
5.443
İyileştirilmesi En Kolay Hastalık Kanser

Kanser iyileşebilen bir hastalıktır ve iyileştirilmesi çok basittir. Neden mi? çünkü Kanser hücreleri ile normal hücreleri birbirinden ayırt etmek çok basittir. Örneğin normal hücreler oksijen ile solunum yaparlar, yani havadaki oksijeni yakarak enerjilerini elde ederler ama Kanser hücreleri, fermentasyon ile oksijensiz ortamda enerjilerini elde ederler.

 

Sigara içtiğinizde soluduğunuz havadaki oksijenin bir kısmıyla tütünü yakarken, yanma sonra açığa çıkan karbondioksit gazını ciğerlerinize oradan da kan vasıtası ile hücrelere gönderirsiniz. Tam da Kanserli hücrelerin aradığı bir ortam, oksijen yerine karbondioksit. Böylece bu karbondioksit ile fermantasyon reaksiyonunu hızlandırırlar.

ASLA UNUTMAYIN
Sigaranın Kanser yapıcı etkisi tütündeki ziftten katrandan falan değildir. Kandaki oksijenin yerini karbondioksit almasındandır. İşte size hemen ilk ipucu, Kanser hücreleri oksijenden nefret ederler. Kandaki oksijen miktarını artırırsanız Kanserli hücreleri yok edersiniz.

İkincisi Kanser hücreleri asidli ortamı severler, normal hücreler bazik ortamda yaşarlar. İşte size bir başka silah. Kanser hücreleri bazlı ortamdan nefret ederler, o halde vücudu bazik ortamda tutarsanız tek bir Kanser hücresi kalmaz hepsi ölür,Üçücü silah, sıcaklık.

 

Kanser hücreleri soğuk ortamı severler, 36.2 C de yaşamak çok hoşlarına gider. Ama normal hücreler biliyorsun 36.7 C de yaşarlar. O halde termoterapi dediğimiz şekilde Kanser hastasının vücut sıcaklığını sıcaklık verici ilaçlarla ısıtırsak tüm Kanser hücreleri hakkın rahmetine kavuşur,

Kardeşlerim daha elimizde o kadar fazla silah varkı, patent müracaatlarını yeni yaptığımdan açıklamıyorum.

Yemin ediyorum Kanser tedavi edilebilen bir hastalıktır. Tedavi edilmesi de gerçekten yukarıda anlattığım gibi çok basittir. Einstein “bir şeyi altı yaşındaki çocuğa açıklayamıyorsan, sen de anlamamışsındır.” der. yukarda anlattıklarımı altı yaşında bir çocuk rahatlıkla anlar.

Bir de “Her şeyi mümkün olduğunca sade yapın, ama basit değil” demiştir Einstein. Kanser ilacı yapacaksanız çok sade olmalıdır. Kanser hücrelerini yenmek kompleks bir şey değildir.

Kardeşlerim unutmayın “Tanrı daima en kolay yolu seçer.” sözü de Einstein’a aittir. Bir Kanser hücresini öldürmek ve Kanserli hastaları iyileştirmek gerçekten çok ama çok basittir.Hepinizi çok seviyorum.

Kaynak: Prof. Dr. İbrahim Uslu

İyileştirilmesi En Kolay Hastalık Kanser 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.