Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Haluk Levent’ten Kötü Haber

Haluk Levent’ten Kötü Haber

Haluk Levent’ten Kötü Haber
Toplumsal olaylara duyarlılığıyla ve yapmış olduğu sosyal yardımlarla bilinen sanatçı Haluk Levent, bu kez sosyal ağ üzerinden kendisi için yardım istedi. Levent, kollarında ve ayak diz kapaklarında egzama-sedef benzeri bir sorun olduğunu belirterek, “Vücuduma yayılmadan tedavisini yaptırmak istiyorum. Bir yerlere gittim merhemler fayda etmedi. Haydi şimdi sıra sizde” dedi.
AHBAP Derneği’nin kurucusu sanatçı Haluk Levent, 28 Temmuz’dan bu yana Türkiye’nin pek çok noktasında başlayan orman yangınlarının başladığı günden beri yardım toplamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün yangınlara havadan müdahale için helikopter kiraladıklarını açıklayan, toplumsal olaylara duyarlılığıyla ve yapmış olduğu sosyal yardımlarla bilinen sanatçı Haluk Levent, bu kez kendisi için yardım istedi.

“VÜCUDUMA YAYILMADAN TEDAVİSİNİ YAPTIRMAK İSTİYORUM”
Sosyal medya hesabı Twitter’dan bir paylaşım yapan ünlü sanatçı, kollarında ve ayak diz kapaklarında egzama-sedef benzeri bir sorun olduğunu belirterek, durum vücuduna yayılmadan tedavisini yaptırmak istediğini belirtti.

“HAYDİ ŞİMDİ SIRA SİZDE”
Durumun 1 senedir devam ettiğini ve merhemlerin fayda etmediğini aktaran Levent, takipçilerine “Haydi şimdi sıra sizde. Bulun şu tedaviyi” diye seslendi.

Ünlü sanatçının paylaşımı şu biçimde:

“Şu anda kollarımda ve ayak diz kapaklarımda egzama-sedef benzeri bi şey var. Vücuduma yayılmadan tedavisini yaptırmak istiyorum. Bir türlü olmadı. Bi yerlere gittim merhemler fayda etmedi. Hadi şimdi sıra sizde? Bulun şu tedaviyi. Kaşınıyor yaa. 1 senedir kaşınıyor mübarek.”Haluk Levent'ten Kötü Haber 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.