Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

GÖĞÜS KİSTLERİNİ YOK EDEN EN ETKİLİ 3 DOĞAL KARIŞIM !

GÖĞÜS KİSTLERİNİ YOK EDEN EN ETKİLİ 3 DOĞAL KARIŞIM !

Göğüs kistleri, iyi ya da kötü huylu kanserli hücrelerden ziyade sıvı ile dolu topaklardır. Tek ya da iki göğüste birden bir ya da birden çok kist olabilir ve genelde 30 ila 60 yaş arası kadınlarda oldukça yaygındır.

 

 

 

Kistlerin oluşumu için ana risk faktörü hormonlardır çünkü menopoz dönemi öncesi kadınlarda ya da menopoz sonrası dönemdeki hormon değişim tedavisi gören kadınlarda daha fazladırlar. Diğer etkenler arasında D vitamini eksikliğinin beraberinde çok fazla kafeinli içecek ya da alkol tüketmek de vardır.

Eğer bir kist sizde çok fazla endişeye neden oluyorsa, bunu aldırabilirsiniz fakat alınan kistlerin yerinde yeni kist oluşabileceğini de unutmamanız gerekmektedir. Bir diğer alışılmış yöntem ise ameliyat ile alınmasıdır ki, bu genelde en agresif türler için kullanılır.

Son olarak bu durumu, pek çok kadın üstünde başarılı olmuş olan bazı doğal çözümlerle de tedavi edebilirsiniz.

Göğüs kistlerini tedavi etmek için en etkili doğal yöntemlerden bazıları şunlardır:

Buğday Suyu
Malzemeler
Buz küpleri
Taze yeşil buğday yaprakları
Su
Nasıl Hazırlanır?

Suyunu çıkarmak için bir avuç taze buğday yapraklarını iyice sıkın. Elde ettiğiniz suyu buz küplerinin içerisine koyun ve dondurun. Bir bardak suyun içerisine bir buz küpü koyun ve üç ay boyunca her sabah bundan tüketin. Bu karışım göğüs kistlerinden kurtulmak için en iyi çözümdür çünkü yeşil buğday, amino asit, mineral ve vitaminler açısından zengindir. Ayrıca yumurtalık ve böbrek kistlerinden kurtulmak için de bir hayli yararlı olduğu ispatlanmıştır.

Karışık Çay
Malzemeler
Nane
Mürver ağacı meyvesi
Ökse otu
Şamdan çiçeği
Barsama otu
Su
Nasıl Hazırlanır?
Tüm malzemeleri suya ekleyin ve kaynayana kadar karıştırın. Bu karışımdan sonuçlar almak için 6 ay boyunca kullanmanız gerekmektedir fakat bir hayli etkilidir. Bu tarifteki bitkiler bağışıklık sisteminizi güçlendirir, iltihaplanmayı azaltır ve tümörlerin büyümesini engeller. 6 ay boyunca günlük en az 1 litre tüketmeniz önerilmektedir. Aynı zamanda bu süreç boyunca daha sağlıklı ve dengeli bir beslenme programı benimsemeniz gerekmektedir. Alkolden uzak durmak ve süt ürünleri tüketmek de önerilmektedir. Bu karışımdan daha fazla yarar sağlamak için birkaç damla adaçayı, barsama otu, şamdan çiçeği ve limon balmı damlatabilirsiniz. Bu, stresi ve gerginliği alarak, bedeninizi rahatlatacaktır.

GÖĞÜS KİSTLERİNİ YOK EDEN EN ETKİLİ 3 DOĞAL KARIŞIM ! 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.