Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Baba Vanga’dan Orman Yangınları İle İlgili KORKUNÇ KEHANET! YILLAR ÖNCE BİLMİŞ

Baba Vanga’dan Orman Yangınları İle İlgili KORKUNÇ KEHANET! YILLAR ÖNCE BİLMİŞ

Orman Yangınları İle İlgili Baba Vanga’dan KORKUNÇ K-EHANET!

1911 senesinde Bulgaristan’da doğan, 11 Eylül saldırılarından Çernobil faciasına, 2004’te Endonezya’daki tsunami felaketinden Obama’nın seçileceğine kadar pek çok öngörüsü doğru çıkan kör kahin Baba Vanga’nın 2021 senesinde dünyanın bir çok yerinde doğal afetlerin yaşandığını bildiği düşünülüyor.

 

Henüz genç bir kadınken bir fırtınada görme yetisini kaybeden Baba Vanga, o günden beri kehanetleriyle hem Bulgaristan’da hem de global kamuoyunda tanınan bir figür oldu. 1996 senesinde 85 yaşındayken yaşamını yitiren ve arkasında 21’inci yüzyıl ile bir dizi tahmin ve öngörü bırakan Vanga hakkındaki bir kitap ünlü kahinin pek çok felaketi ve olayı daha önce tahmin ettiğini aktarmıştı. Baba Vanga 2021 kehanetleri yurttaşlar tarafından merak konusu oldu. İki gözü görmeyen Bulgar asıllı kahin Baba Vanga olümünün ardından tam 23 yıl geçmesine rağmen gelecek seneler için yapmış olduğu kehanetleri takip ediliyor

 

PUTİN’E SUİKAST

Baba Vanga, aşırıcıların ve radikallerin Avrupa’yı istila edeceğini söylerken, “Aşırıcılar Avrupalılara karşı kimyasal s-ilah kullanacak. Kıtada yaşamın sonuna gelinecek” iddiasında bulundu. Baba Vanga, Putin’in bu sene bir suikaste uğrayacağını iddia ederken, kendi ülkesi içindeki bir tehditten yaşamını yitireceğini de ekledi.

İNSANLAR AFETLERDEN ÇOK ÇEKECEK”

Baba Vanga’nın 2021 ile alakalı en k-orkutucu yorumu ise, “Dünya afetlerden ve büyük felaketlerden çok acı çekecek. İnsanların bilinci değişecek. Zor vakitler gelecek ve insanlar inançlarıyla ayrılacaklar” biçiminde oldu. Baba’nın tahminlerinde bir ejderhadan bahsettiği belirtilirken, Rusya, Hindistan ve Çin’in bu ejderha olabileceği kaydedildi. Bu ejderhanın dünyanın süper gücü olacağını öne süren Baba Vanga, “Güçlü bir ejderha insanlığı ele geçirecek. 3 dev birleşecek bazı insanların kırmızı parası olacak. 100, 5 ve pek çok sıfır görüyorum” dedi. Baba Vanga, 2021’de kansere çare bulunacağını, trenlerin uçacağını ve dünyayı “kuvvetli bir ejderhanın” ele geçireceğini söylemiş. İnsanlar “kuvvetli ejderhanın” Çin olduğuna inanıyor.

 

DÜNYA DİNLENECEK

Baba Vanga buna rağmen Dünya’nın dinleneceğini de dile getirdi. Güneş enerjisi kullanan trenlerin uçacağını iddia eden Baba Vanga, “Petrol üretimi duracak ve dünya dinlenecek” dedi.

 

BABA VANGA’NIN 2021 KEHANETLERİ NELER?

 

Olmeden önce Baba Vanga ile tanışan ve ünlü kâhini ziyaret eden Bulgar sporcu ve antrenör Neshka Stefanova Robeva, Baba Vanga’nın koronavirüsü bildiğini yazdı. Açık yığın sosyal ağ hesabı üstünden duyuran 73 yaşındakİ Robeva, “Baba Vanga, onu seneler önce ziyaret ettiğimde bana, ‘Neshka, korona hepimizin üstünde olacak’ demişti. O zaman ne demek istediğini anlayamamıştım. Çünkü korona kelimesi Bulgarcada, koruma ve Rusya’nın ülke dışında hakimiyeti geliyordu. Ben de bunun bütün ülkenin Rusya’nın gönderimini söylemek istediğin sandım. Yalnızca durumu şimdi anladım.” dedi. 2021 – Dünya’nın yörüngesinde hafif bir kayma oluşuyor. 2025 Avrupa’da hala çok düşük bir nüfus var. 2028 – Yeni bir enerji keşfediliyor. Dünya’da açlık azalıyor. Venüs’e insanlı aracı gönderiliyor. 2033 – Kutuplardaki buzullar eriyor. Okyanusların su seviyesi yükseliyor. 2043 – Dünya ekonomisi düzeliyor.

Baba Vanga'dan Orman Yangınları İle İlgili KORKUNÇ KEHANET! YILLAR ÖNCE BİLMİŞ 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.