Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

İğne ipliğe döndüren mucize besin..!

24.07.2021
4.055
İğne ipliğe döndüren mucize besin..!

Mucize besin sizi iğne ipliğe döndürecek! İşte zayıflatan süper yöntem elma sirkesi ve sandaloz sakızı…
Bu zayıflama yöntemiyle iğne ipliğe döneceksiniz.Size daha sağlıklı ve kalıcı kilogram vermenize yardım edecek bir yöntemden bahsedeceğiz. Çok yararlı olduğu bilinen elma sirkesini bir de sandaloz sakızı ile tüketin etkisine inanamayacaksınız. Kuzay Afrika’da yetişen bir ağacın içindeki maddeden elde edilen sandaloz sakızı daha sağlıklı kilogram vermeniz mümkün. 15 günde 10 kilogramya kadar verebileceğiniz bu mucize yöntem iki daha sağlıklı besinden geçiyor.
Kilo problemi ile karşı karşıya kalan kimselerin zayıflamak uğruna başvurdukları diyet yöntemlerine bir yenisi daha eklendi. Adını belkide ilk kez duyacağınız Sandaloz sakızı ile hızlı ve etkili bir biçimde dilediğiniz kilogramya inebilirsiniz.

 

Kuzey Afrika’da ağaç türünden elde edilen bu madde sıcak havalarda sakız gibi eriyerek uzar. Hem sağlık hem de kilogram verme açısından bir hayli etkili olan bu sakız düzenli tüketildiğinde 15 günde 10 kilogram zayıflatıyor.

SANDALOZ SAKIZI VE ELMA SİRKESİ İLE NASIL ZAYIFLANIR?

Bir fındık boyutundaki sandalozu ezerek veya ağzınızda çiğneyerek toz haline getirin. Her sabah toz haline getirdiğiniz sandalozu yutup üzerine suyla karıştırılmış 1 yemek kaşığı elma sirkesini tüketin. Burada elma sirkesi tüketmenizdeki asıl amaç, metabolizmayı hızlandırıp daha fazla kalori yakmanızdır.

SANDALOZ SAKIZI VE ELMA SİRKESİ NEDEN KİLO VERDİRİYOR?

 

Uzmanlar, kilogram vermek isteyenler için sandaloz sakızının tek başına değil de elma sirkesi ile birlikte tüketilmesini öneriyor. Doğru ve düzenli olarak tüketildiğinde etkisini görebileceğiniz bu zayıflama yönteminde özellikle de elma sirkesinin bir çok kilogram verdirici özelliği bulunur.

Buradaki sandaloz sakızı, hızlanan metabolizma ile yağ yakıcı özelliğini daha da arttıracaktır. Ayrıca gün boyu açlık hissettirmeyeceği için kolaylıkla zayıflanabilir.

SANDALOZ SAKIZI KAÇ KEZ KULLANILMALI?

Sandaloz sakızı ile arzu ettiğiniz kilogramya ulaşmak için hergün aç karna 2 defa tüketmelisiniz. Kristale benzerliğiyle dikkati çeken sakızı ağzınıda çiğnediğinizde ufalacak ve kolayca yutabileceksiniz.

Yuttuktan sonra en az 20 dakika geçene kadar yemek yememelisiniz. Bu esnada sakızı yalnızca su ya da elma sirkesi ile yutmalısınız.

Sandaloz sakızı ile alakalı görsel sonucu

İŞTE SANDALOZ SAKIZININ YARARLARI

– Vücuttaki yağ yakımını kolaylaştırarak kilogram vermeyi kolaylaştırır.

– Metabolizma hızının çoğalması yardımcı olarak kalori yakımına neden olur.

– Gün boyu karnınızı tok hissetmenizi sağlar.

– Bağırsakların hızlı ve düzenli çalışmasında etkilidir.

– Romatizma gibi sağlık sorunlarının ağrılarını geçirmede kullanılır.

NOT: Doktor onayı almadan sandaloz sakızını denemeyiniz…İğne ipliğe döndüren mucize besin..! 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.