Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bağırsaklarınızı sadece 1 saatte bu doğal yöntemle temizleyin!

23.07.2021
3.779
Bağırsaklarınızı sadece 1 saatte bu doğal yöntemle temizleyin!

Bağırsaklarınızı bir saatte doğal olarak temizlemek için bu basit doğal kürü deneyin. Aslında daha sağlıklı olmak için kolonunuzu temizlemek son derece önemlidir. Bu haberimizde, kolon ve bağırsağınızı evde doğal olarak nasıl temizleyebileceğinizi öğreneceksiniz.

DOĞAL TEDAVİ

Bağırsaklarınızı yalnızca 1 saatte bu doğal yöntemle boşaltın!

Neler Okuyacaksınız? →
İnsan vücudunda ne kadar toksin biriktiğini biliyor musunuz? Soluduğumuz havada, içtiğimiz suda ve hatta yediğimiz yiyeceklerde bile toksik maddeler bulunmaktadır. Kolon vücutta toksinleri dengeleyen ve dışarı atan önemli bir organdır ve problemleri etkisiz hale getirilir. Ancak vücuttaki toksinlerden kurtulmanın basit bir yolunu sizin için hazırladık.

Vücutta toksinler biriktiğinde ne olur?

Sindirim sisteminiz, kolonun bozulması ve toksinlerin atılamaması sebebiyle 24 ila 70 saat arasında 30 kg toksin biriktirir. Kabızlık semptomlardan birisidir.

Toksin birikmesinin belirti neler?

Toksinler vücutta biriktiğinde yukarda da sözettiğimiz gibi kabızlığa neden olur ve bağışıklık sistemini zayıflatarak hastalanmayı kolaylaştırır. Özellikle mesane ve idrar yolu enfeksiyonları ve vajinal enfeksiyon riski yüksektir. Bazı durumlarda deri döküntüleri meydana gelebilir. Bu semptomlardan herhangi birine sahipseniz ve vücudunuzun toksinleri açıkça artıyorsa, toksinlerinizi vücudunuzdan atmak için haberimizde yer alan doğal yöntemi kullanın.

Toksinler vücuttan atılmazsa ne olur?
Merak ediyor olabilirsiniz, “Toksinlerden kurtulmazsak ne olur? İşte toksinler atılmadığında vücudunuzda oluşacak problemler:

Bağışıklık sistemi bozulur.
Cilt kırışmaya başlar.
Alerjiler gelişir.
İnce bağırsak iltihabı oluşur
Mide ülserine yol açar.
Karaciğerin fonksiyonu azalır.
Baş ağrısı ve kas ağrıları meydana gelir.
Sürekli susuzluk hissedilir.
İştah azalır.
Saç dökülmesi yaşanır.
Tırnaklar kırılgan duruma gelir.
Ciltte kurumalar baş gösterir.
Vücudunuzu temizleyerek bu yan etkilerden kurtulmak için aşağıda belirtilen doğal yöntemi kullanabilirsiniz. Ayrıca her sabah uyandığınızda bir bardak su içmeyi alışkanlık haline getirin. Bu uygulama böbrek fonksiyonunu iyileştirir ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Bağırsaklarınızı doğal yollarla attıran kür nasıl yapılır?
Malzemeler:

1 elma
1 tatlı kaşığı organik bal
1 tatlı kaşığı ay çekirdeği
1 tatlı kaşığı eviz
1 su bardağı su
Hazırlanışı ve uygulanışı:

Yukarıdaki malzemeleri bir miksere koyarak iyice ezilmelerini sağlayın. Pürüzsüz hale gelen bu karışımı hergün için! Bu doğal karışım vücudunuzda toksinlerin atılmasını sağlayarak sizi kabızlıktan kurtaracak ve kilogram vermenize yardım edecektir.

Elma:

Elma, vücuttaki toksinlerin atılması, temizlenmesi ve vücudun direncinin iyileştirilmesi için sihirli bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda organları yeniler, saç çıkartır ve cildi pürüzsüzleştirir.

Ay çekirdeği:

Ay çekirdeği protein ve besin açısından zengindir ve bağırsak peristalsisi üstünde yararlı bir etkiye sahiptir. Ayrıca kolon ve rektum kanserini de önler. Kalbe iyi gelen omega-3 yağ asitleri bakımından zengindir.

Ceviz:

Ceviz bağırsak peristalsisine yardımcı olur ve kabızlığı önler. Çeşitli vitamin ve proteinler bakımından zengindir,

Bağırsaklarınızı yalnızca 1 saatte bu doğal yöntemle boşaltın! Video

Bağırsaklarınızı sadece 1 saatte bu doğal yöntemle temizleyin! 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.