Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Diz ve Eklem Ağrılarına 1 Haftada Son Veren Doğal Kür

Diz ve Eklem Ağrılarına 1 Haftada Son Veren Doğal Kür

Diz ve eklem ağrısı her yaşta insanı etkileyebilir. Genel bir algı olarak diz ağrılarının yaş ve zayıflıkla ilgili olduğu düşünülür ve ağrılar dayanılmaz bir hal alana kadar beklerler, önemsemezler. Fakat yanlış bilinen şey ise yalnızca yaşla ya da zayıflıkla alakalı olmadığıdır. Diz ağrıları bir hayli yaygın bir sorundur ve her yaşta, cinsiyette herkezin karşılaşabileceği bir durumdur.

 

Diz ağrılarının bir çok sebebi bulunur. Kemik yoğunluğu, kas ve dokuların aşınması, yırtılması, kalsiyum, D vitamini ve demir eksikliğinin görülmesi nedenler arasında gösterilebilir. Ayrıca D vitamini eksikliğinde artrit ya da eklem iltihaplanmaları riski bir hayli yüksektir. Farklı artrit rahatsızlığı bulunur ve bunlar eklemleri çeşitli şekillerde etkileyebilmektedir. Romotoid artrit, Osteoartrit, Bursit, ve Gut rahatsızlıkları gösterilebilir.

Diz Ve Eklem Ağrıları İçin Doğal Kür

 

1 su bardağı doğranmış ananas

yarım su bardağı yulaf ezmesi

2 su bardağı su

1 su bardağı portakal suyu

1 çubuk tarçın

 

İsteğe göre organik bal

Yulaf ezmesini ve suyu bir tencereye koyup bir kaç dakika boyunca pişirin. Piştikten sonra soğumaya bırakın. Diğer tüm malzemeleri ve yulaf ezmesini blenderla karıştırın. Karışım koyu olursa içerisine biraz daha su ekleyebilirsiniz. Tüm malzemeler karıştıktan sonra elde edilen bu karışımı hergün tüketin. Düzenli bir biçimde 5 gün boyunca tüketildiğinde diz ve eklem ağrılarınızın geçtiğini göreceksiniz.

Fakat bu doğal uygulamadan sonrada eklem ağrılarınız geçmiyor ve uzun zaman boyunca devam ediyorsa bu ağrıların kolay bir yıpranma problemi olmadığı gösterir ve doktora görünmek gerekiyor.Diz ve Eklem Ağrılarına 1 Haftada Son Veren Doğal Kür 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.