Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Gece Yatmadan İçin Bağırsaklarınız Sabaha Kadar Temizlensin

13.07.2021
5.862
Gece Yatmadan İçin Bağırsaklarınız Sabaha Kadar Temizlensin

Kirli bağırsaklar kendini Baş ağrısı, ağız kokusu, halsizlik ve yorgunluk gibi semptomlar gösteriyor, bağırsaklar 1 gecede temizlenebilir ve bu dertlerden kurtulunur.
Kalın bağırsak ve kolon kanseri gibi sağlık sorunlarından korunmak ve kalın bağırsağın işlevlerini düzgün bir şekilde yerine getirebilmesi için günde iki kere temizlenmesi gerekmektedir. Kalın bağırsaklarınızın temizlenmesini sağlayacak 5 çay önerisi için yazımıza göz atmadan geçmeyin.

 

Kalın bağırsak ve kolon kanseri gibi sağlık sorunlarından korunmak ve kalın bağırsağın işlevlerini düzgün bir şekilde yerine getirebilmesi için günde iki kere temizlenmesi gerekmektedir.

Kalın bağırsaklarınızın temizlenmesini sağlayacak 5 çay önerisi için yazımıza göz atmadan geçmeyin.

Baş ağrısı, ağız kokusu, halsizlik ve yorgunluk gibi semptomlar ile kendini gösteren kirli bağırsaklar ilerleyen zamanlarda pek çok sağlık sorununa neden olabilir.

Kalın bağırsak detoksu için uygulayabileceğiniz 5 çay ile bağırsak sağlığınızı koruyabilir, kronik rahatsızlıklardan uzak durabilirsiniz. İşte kalın bağırsak detoksu için önerebileceğimiz 5 çay çeşiti…

REZENE TOHUMU ÇAYI

Malzemeler:
-1 tatlı kaşığı rezene tohumu
-2 su bardağı su
-1 tatlı kaşığı bal

 

Nasıl yapılır?
Suyu ısıtın ve rezene tohumlarını kaynatın. Karışımı bir bardağın içerisine boşaltın ve içerisine bir kaşık bal ekleyin. 7 dakika bekleyip için ve sindirime yardım etmesi hergün öğle yemeğinden sonra için.

KEKİK ÇAYI

Malzemeler:
-1 yemek kaşığı kekik
-1 su bardağı su

Nasıl yapılır?
Kekiği su içinde kaynatın ve 7 dakika kadar beklettikten sonra için.

PAPATYA ÇİÇEĞİ ÇAYI

Malzemeler:
-1 avuç papatya çiçeği
-1 su bardağı su

Nasıl yapılır?
Suyu papatya çiçekleriyle beraber kaynatın, ocağı kapattıktan sonra 5 dakika bekleyin ve her gece yatmadan önce bu çayı için.

NANE ÇAYI

Malzemeler:
-1 yemek kaşığı nane yaprağı
-2 su bardağı su

Nasıl yapılır?
Suyu kaynatın ve içerisine nane yapraklarını ekleyin. 5 dakika demledikten sonra ocağı kapatın ve 5 dakika kadar daha bekleyin. Aç karnına her gece yatmadan önce bir bardak için.

CASCARA SAGRADA ÇAYI

Malzemeler:
-1 yemek kaşığı cascara sagrada kabuğu
-1 su bardağı su

Nasıl yapılır?
Suyu ekleyin ve içerisine cascara sagradayı ekleyin. Kaynadıktan sonra ocağı kapatın ve 5 dakika bekleyin. Bu çayı özellikle yatmadan önce içmelisiniz.Bir şunu diyen bir yazı 'Bağırsaklar 1 gecede temizlenebilir ve bu dertlerden kurtulunur. Gece Yatmadan Önce İçerseniz Bağırsakları Temizliyor @organikdoktorum Gece Yatmadan Önce İçerseniz Bağırsakları Temizliyor' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.