Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Bu Karışımı Bağırsaklarınızdan Kilolarca Zehirli Atığı Çıkarmak İçin Kullanın

Bu Karışımı Bağırsaklarınızdan Kilolarca Zehirli Atığı Çıkarmak İçin Kullanın

Gastrointestinal rahatsızlıklar pek çok hastalığın kaynağıdır. Gastrointestinal sistem normal çalışmayı bıraktığında vücutta 70 saat içinde 2-9 kg istenmeyen madde birikerek kabızlığa neden olur. Sağlıklı bir insan 24 saat içinde yiyecekleri sindirir. Vücut toksinleri uzun süre atmazsa bu obeziteye yol açar.

Kolon Temizliği Neden Önemlidir?
Hastalığın kaynağı bağırsaklardadır, fakat sağlık da oradan başlar. Kalın bağırsaktan kolon duvarlarından çeşitli toksik atıklar geçer. Bu sebeple bağırsaklarınızın düzenli bir temizliğe ihtiyacı vardır.

Daha az bilinen şey, bağırsak parazitlerinin gelişmesi için elverişli bir ortamı temsil eden kolonda senelerce bazı tortuların mevcut olmasıdır. Dışkı ve bağırsak parazitlerinden gelen toksinler kalın bağırsak duvarından kana geçer. Bunun vücut sağlığı üstünde oldukça zararlı etkileri vardır.

Yıllar boyunca bir kişinin sütununda 2,5 ila 11 kg. Metabolik atıklar arasında birikir. Bağırsaklar, etkileyici miktarda kısmen sindirilmiş materyali ayrışmada (çürüme) ve hatta ilaçları ya da diğer toksik kimyasalları arka arkaya on senelerce depolayabilir.

Yaşamsal sağlığı korumanın ya da eski haline getirmenin en önemli adımı – uzun ve daha sağlıklı bir hayat için en önemli şey, sağlıklı bir karaciğerin garantisi olan temiz bir kolona sahip olmaktır.

Kolon Temizliğine İhtiyacınız Olduğunu Kanıtlayan Belirtiler
Yaşadığımız gastroenteroloji problemlerinin çoğu diyetimizden kaynaklanmaktadır. Ancak bazen bağlantı kurmakta zorlanıyoruz.

Vücudun tüm sağlığı, bağırsak yolunun yukarıdaki tüm işlevleri ne kadar etkili bir biçimde yerine getirebildiğine bağlıdır.

İlginizi Çekebilir Mythomania nedir? Mytomania’dan Kimler Etkilenir?
Yıllar geçtikçe kötü beslenme alışkanlıkları bağırsak fonksiyonlarının yavaş ama emin adımlarla bozulmasına neden olur.

Bağırsak bozukluklarının ilk belirtilerinden biri düzensiz dışkıdır. Başka bir deyişle, dışkılamada sorun yaşadığınızda ya da çıkarmakta zorlandığınızda.

Gastrointestinal temizlik gerektiren diğer semptomlar ve durumlar arasında kolit, Crohn hastalığı, kabızlık, ishal, divertiküloz, şişkinlik ya da bağırsak polipleri bulunmaktadır.

Yukarıdaki semptomlardan bir ya da daha fazlasına sahipseniz, derhal kolon temizliği yapmalısınız.

Bağırsakları Temizleyen Doğal Tedavi
Malzemeler:
1/2 bardak sıcak su.
1/2 su bardağı organik elma sirkesi,
1/2 çay kaşığı tuz,
2 yemek kaşığı limon suyu,
1 yemek kaşığı zencefil suyu,
Önce tuzu sıcak suya ekleyin ve eriyene kadar iyice karıştırın. Diğer tüm malzemeleri karıştırdıktan sonra bağırsaklarınızı temizleyecek kür artık hazır.

Uygulama:
İyi sonuçlar için kahvaltıdan önce aç karnına 1 bardak içilir. Öğle yemeğinden önce ve akşam yemeğinden önce birer bardak iç. Bu tedaviyi uygularken yağlı ve baharatlı gıdalar tüketmeyin.

Tedavi yararları:
Bu doğal çare ile yalnızca bağırsaklarınızı temizleyip kilogram vermekle kalmayacak, hemde genel vücut sağlığınızın iyileştirilmesine de katkı sağlayacaktır. Bu süreçte lif içeriği yüksek meyve, sebze ve yiyecekleri tüketin. Meyveler, sebzeler ve tam tahıllı unlar gibi daha sağlıklı yiyeceklerin düzenli ilaçlanma tüketilmesi, güçlendirilmiş gıdalardan, şekerden ve yüksek yağlı gıdalardan kaçınılması ve düzenli egzersiz, midenizin ve bağırsaklarınızın normal çalışmasını sağlamaya yardım edebilir.

Sağlıklı bir diyet ve daha sağlıklı bir hayat tarzı ile daima enerji dolu olacaksınız. Cildiniz sağlıklı olacak ve bir daha asla kilogram vermek mecburiyetinde kalmayacaksınız.Bu Karışımı Bağırsaklarınızdan Kilolarca Zehirli Atığı Çıkarmak İçin Kullanın 1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.