Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

2 Damla Kulağınıza Damlatın ve Sonuç İnanılmaz..!

13.07.2021
5.010
2 Damla Kulağınıza Damlatın ve Sonuç İnanılmaz..!

Kulağınıza 2 damla dökün ve işitme kaybına elveda diyin! Yıllar geçtikçe, özellikle de daha sağlıklı bir hayatın gereklerini yerine getirmiyorsak, duyularımız gittikçe azalır. Daha az görürüz ve maalesef daha zor duyarız. Ve eğer önlem almaz isek gün geçtikçe daha da kötüye gider bu durum.

 

Genel olarak, yaşlandıkça işitme kaybı sorunlarınız olabilir, ama bu durum yaş, cinsiyet, ırk ya da sosyal statüyü gibi unsurlara göre değişiklik gösterir.

Halen işitme zorluğu çeken bir kişiyseniz, probleminizi çözmenizde size yardım edecek muhteşem bir doğal formül önereceğiz.

Malzemeler
✔️ 3 Diş sarımsak
✔️ Zeytinyağı
✔️ Damlalık
✔️ Pamuk ya da gazlı bez

Hazırlanışı
✔️ Sarımsağı soyduktan sonra iyice yıkayın, sonra havanda iyice ezin ve üzerine az miktarda zeytinyağı dökün.

✔️ İyice karıştırdıktan sonra karışım posasını bir kenara ayırarak içindeki sıvıyı damlalığın içine alın ve çok daha iyi bir etki elde etmek için tüm gün sıvıyı bekletin.

Kullanımı
Her bir kulağa 2 ila 3 damla kadar uygulayın, kulaklarınızı pamuklu ya da gazlı bezle örtün.

Hayret edilecek derecede işitme becerinizi kademeli olarak geri kazandığınızı fark edeceksiniz.

Duyu kaybını engellemek için tuz tüketimini azaltın, azalan tuz tüketimi kulak duyusunun iyileşmesine yardımcı olur. Tuz, vücudun sıvı tutmasına ve kulakların fonksiyonel organlarını etkilemesine neden olur.

Konserve çorba ve diğer işlenmiş gıdalar genelde büyük miktarda tuz içerir;

Soğuk havalardan kulaklarınızı koruyun. Yüksek sesli ortamlara girmekten kaçının.

Yüksek sesli ortamlarda çalışmak mecburiyetinde kaldığınızda muhakkak bir kulaklık edinin.

 

Sağırlığın önlenmesine yönelik tedbirlere dikkat etmeniz önemlidir, çünkü sağlığımız her şeyden önemlidir.

Yukarıdaki yöntemin haricinde işitme kaybını engellemek için aşağıda belirtilen bitkisel metotları de uygulayabilirsiniz.

Elma sirkesi
Bir bardak suyun içine biraz bal ve elma sirkesi eklenir. Bu karışım günde 3 kez düzenli ilaçlanma tüketilir. Eğer mide ekşimesine neden oluyorsa kullanılması önerilmez.

Mercanköşk bitkisi
En iyi neticeler için kaynar suyun içine bir çay kaşığı mercanköşk bitkisi eklenir. 5 dakika kadar demlenmesi beklenir ve günde iki kez tüketilir. Ancak kesinlikle 15 günden fazla tüketilmemelidir. Aynı zamanda kan dolaşımını artıran ilaçları kullanan insanlara önerilmez.

Soğan suyu
1 litre suyun içine 300 gram soğan eklenir. Bu karışım günde 3 bardak kadar düzenli ilaçlanma tüketilmelidir.

Tuz lapası
İşitme kaybı için tuz lapası yaygın olarak kullanılacak olan çözümlerden birisidir. 4 dakika boyunca bir tavada veya mikrodalgada bir fincan tuz ısıtılır. Ardından bir bez içine alınır ve kulağa bağlanır. 10 dakika kadar bekletilmesi önerilir. Günde bir kez yapılması yeterli olacaktır.

Zencefil
Hızlı sonuçlar görmek için 4 bardak suyun içine 1 yemek kaşığı zencefil eklenir. İçerisine kurutulmuş kekik, adaçayı, biberiye ve tarçın eklenir. Kaynatılır ve süzülür. Günde 3 bardak kadar tüketilmesi öneri edilir.

Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin yararlanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfenBir şunu diyen bir yazı 'Organik Yaşam organik Koçu KULAĞINIZA İKİ DAMLA DÖKÜN İŞİTME ΚΑΥΒΙΝΑ ELVEDA DEYİN.! Kulağınıza 2 Damla Dökün ve Sonrasında Nasıl Duyduğunuzu Görün..! Halen işitme zorluğu çeken bir kişiyseniz, probleminizi çözmenizde size yardımcı olacak harika bir Ev Yapımı Doğal Formül Önereceğiz.' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.