Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Saraçoğlu; Böbrek taşını düşürmek için kür tarifi

07.07.2021
828
Saraçoğlu; Böbrek taşını düşürmek için kür tarifi

İnsan vücudu kuşkusuz ki çok kusursuz yaratıldı. Vücudumuzda bulanan her organımızın mutlaka bir görevi bulunuyor. Her bir organın ayrı bir görevi var ve bu görevleri yerlerine getirmedikleri zaman hayati açıdan risk grubuna giriyoruz. Bunlardan biri ve bizler için hayati önem teşkil eden organımız böbreklerimiz.
Böbreklerimiz günlük ve devamlı kirli kan ve temiz kan dahil olmak üzere kanımızı günlük süzgeçten geçiriyor ve sonra temiz kanı vücuda pompalıyor. Vücutta gereğinden çok kirli kan birikintisi var ise ve böbrek bunları temizlemeye yeterli gelmediği zaman böbrek taşları oluşmaktadır. Böbrek taşları hayati açıdan risk taşımasa da ciddi anlamda ağrılara sebebiyet verir. Böbrek taşını düşürmek çok basit değil ameliyat ile alınması olduğu gibi ilaçlar ile doğal yollardan düşürülmesi de temin edilmektedir. Ancak ilaç kullanmak istemiyorsanız doğal yollardan düşürülmesi mümkündür.

 

Saraçoğlu’ndan böbrek taşlarını düşürmek için doğal kür tarifi

Malzemeler;

100 ml zeytinyağı
100 ml sıkılmış zeytinyağı
100 ml alkolsüz malt içecek
Uygulaması

Tüm malzemeleri cam bir kavanozda karıştırın. bir hafta boyunca her sabah karışımdan bir bardak ya da 50 ml. Tüketin. bir hafta boyunca düzenli bir biçimde tüketin. Bu karışım böbrek taşlarınızın erimesine ve kum şekilde az ağrıyla düşürmeyi sağlayacaktır.

İleri seviyedeki böbrek taşı oluşumunda taşların dışarı atılması biraz daha zorlu süreç olacaktır. Ancak daha da büyümesini engelleyerek bu taşları en kısa bir süre içinde dışarı atmalısınız. Mutlaka doktora danışıp uygulayın. Bu kürde taşların boyutu da son derece önemlidir.

Sağlıklı yaşamlar dilerim.Bir şunu diyen bir yazı 'Detaylar Hikayemizde Böbrek Taşlarından Kurtulmak İçin Doğal Kür Tarifi' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.