Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Sadece 2 Damlası İştahınızı Bıçak Gibi Kesecek…

06.07.2021
2.240
Sadece 2 Damlası İştahınızı Bıçak Gibi Kesecek…

Hem metabolizmayı hızlandıran hem de iştah kesen rezene tohumu yağı sayesinde kilogram vermeniz daha da kolaylaşacak. Rezene tohumu çayı az bilinen bir esansiyel yağ olsa da pek çok yararı bulunur. Bağırsakların yenilenmesinde de etkili olan rezene tohumu yağının yalnızca 2 damlası bile kilogram verdirmeye yetiyor. Peki rezene tohumu yağı nasıl kullanılır? İşte cevabı…

METABOLİZMA HIZLANDIRICI ETKİYE SAHİP

 

Doğanın bize sunmuş olduğu armağanlar arasında yer alan esansiyel yağlar pek çok sağlık sorununa yardımcı olabiliyor. Rezene tohumu yağı ise metabolizma hızlandırıcı etkiye sahip. Rezene tohumu yağı, düzenli tüketildiğinde iştahı kontrol altına alıyor ve metabolizmayı hızlandırarak kilogram verme sürecini yolunu koyuyor.

 

SİNDİRİM SİSTEMİNE DESTEK SAĞLIYOR

Etkileri yalnızca kilogram verdirmekle kısıtlı değil. Bunun beraberinde iyi bir antioksidan kaynağıdır ve vücuttaki serbest radikallerle savaşır. Sindirim sistemine de destek sağlamakta olan rezene tohumu yağı, bağırsak sorunlarının de üstesinden gelir.

VÜCUDUN SU TUTMASININ DA ÖNÜNE GEÇİLMİŞ OLUR

 

Metabolik güçlendirici olan bu yağ, vücuttaki yağların parçalanmasına destek olur. Düzenli tüketildiğinde idrara çıkma isteğini artırır. Bu sayede vücudun su tutmasının da önüne geçilmiş olur.

REZENE TOHUMU YAĞI NASIL KULLANILIR?

 

Her sabah yemeklerden 15 dakika önce bir bardak ılık suyun içerisine 2 damla damlatın ve suyu için. Bu süreçte diyetiniz de önem taşıyor. Yalnızca rezene yağıyla kilogram vermeniz zor olabilir. Diyet aşamasında karbonhidrat alımını azaltmalı ve bolca hareket etmelisiniz. Her şeyden önce yapmanız gerekli olan şey ise rezene yağını kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız.Bir şunu diyen bir yazı '+ organik torum Sadece 2 damlası bile... İŞTAHI BIÇAK GİBİ KESİYOR @organikdoktorum Sadece 2 Damlası Metabolizmayı 2 Katına Çıkararak Kilo Verdirmeye Yetiyor.' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.