Sağlıklı Yaşam

Site Rengi

Tüm Damarları Temizlemek için 3 Kaşık Yeterli

Tüm Damarları Temizlemek için 3 Kaşık Yeterli

Sadece 3 Yemek Kaşığı Yiyin, 4 Saat İçinde Tüm Damarlarınız Temizlensin
Yalnızca 3 yemek kaşığı, damarlarınızı 4 saat içinde temizlemeye yetiyor

 

Cevizin ve ceviz yağının kalbe yararlarını ortaya koyan bir araştırma neticesi bir hayli şaşırttı. Kalp krizi tehlikesini eksilten ve kan damarlarının elastikiyetine, kolesterol seviyelerinde iyi kan akışına destekçi olan ceviz yağı sanki bir mucize… Günlük yemeniz gerekli olan ceviz porsiyonu ve ceviz yağı ölçüsünü de dile getiren araştırma neticelerine gelin beraber bakalım…

Araştırmada insanlar bir avuç ceviz yedikten 4 saat sonra, kan damarlarının esnekliğinde ve kolesterol seviyelerinde iyi kan akışına destekçi olacak düzeyde bir büyüme tespit edildi. Aynı zamanda bir avuç ceviz yemenin kalp krizini süratle önlediğini gösteriyor.

CEVİZİN VE CEVİZ YAĞININ KALBE FAYDALARI

Devamlı olarak ceviz yemek veya ceviz yağı içmek, riski yüksek oranda düşürüyor ve sizi kalp krizine karşı düzenli ilaçlanma koruyor.

 

Cevizin ve ceviz yağının kalbe faydalarını ortaya koyan araştırmanın sonucu; bunların sürekli tüketiminin bizi kardiyovasküler hastalıklardan koruyup gözettiği sonucundaydı.

Pennsylvania’da Penn State University’nin beslenme profesörü Dr. Penny Kris Eterton, “Ve sadece bir avuç ceviz veya ceviz yağını haftada 4 gün harcayarak kalp krizi tehlikesini anlamlı bir şekilde eksiltebilirsiniz” diyor.

Bu çalışmada özellikle; daha sıhhatli olabilmeniz için hergün ihtiyaç duyduğunuz porsiyon tanımlandı.

 

KAN DAMARLARINIZIN KONDİSYONUNU GELİŞTİRİYOR

Sadece 3 yemek kaşığı 51 g ceviz yağını içerseniz kan damarlarınızın kondisyonunu 4 saat içinde geliştirmiş oluyorsunuz. Bu sayede damarlarınız da temizlenmiş olur.

Ceviz yağının özellikle endotelyal hücrelerin sağlamlığı için çok bereketli olduğu ispatlandı. Bu hücreler kan damarlarını hizalıyor ve damarların elastikliğinde ehemmiyetli bir rol oynuyor.Bir yiyecek ve şunu diyen bir yazı 'Sadece 3 yemek kaşığı, damarlarınızı 4 saat içinde temizlemeye yetiyor..! Orga Yaşam organk Koçu Yalnizca 3 Yemek Kaşiği Yiyin, 4 Saat İçinde Tüm Damarlariniz Temizlensin' görseli olabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.